Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Home Suite 34  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Home Suite 34
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 125,00 ₺

Şişli semtinde bulunan Home Suite 34 otel iş ve özel seyahatleriniz için ulaşım açısından size kolaylık sunacak. Atatürk Havaalanına 20 km uzaklıkta yer alan Home Suite 34 otelin ücretsiz otopark hizmetinin yanı sıra, Taksim meydanına uzaklığı ise sadece 1 km kadardır. Süit daireleri ile hizmet sunan otel, evinizdeki konforu sizlere sunuyor.
Home Suite 34 süit dairelerinde mutfak, banyo ve yatak odası bölümü bulunmaktadır. Yatak odası bölümünde giysi dolabı, lcd televizyon, uydu yayını, internet bağlantısı ve oturma alanı yer almakla birlikte, banyo bölümünde banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Mutfak bölümünde ise, çamaşır makinesi, buzdolabı, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, elektrikli su ısıcı ve mutfak malzemeleri yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Saygı var ve en önemlisi düzen var  4.0

Kerem L
Zaten iş yapmaya gelmişiz sonrasında yorgunluğumuzu alacak yerlere bakarım ben. Parası tamam önemli ama benim rahatlığım da önemli malesef.Buraya 2. gelişim ve daha hiç bir sorunla karşılaşmadım burada. Saygı var, sevgi var, düzen var kısaca bir otelde ne ararsanız burada var.
Kerem L03/06/2016 07:56:19

evimdeki rahatlık  4.0

Selin K.
İki arkadaş iş için İstanbul’a geldiğimizde burada kaldık ve yoğun bir iş temposuyla çalıştık. Sonrasında öyle bir dinlenmek istiyor ki insan, kalacak yer bu yüzden çok önemli oluyor. Biz ev sıcaklığında bir yer olsun istedik, oturma bölümünün olması çok iyiydi ve biz bunun rahatlığını yaşadık burada. İşlerin ne zaman biteceği belli olmuyordu ve yemek bu noktada çok önemli oluyor. Donanımlı bir Amerikan mutfak bizim için bulunmaz bir nimetti. Saat fark etmeden canımızın istediğini yapabildik bazen de karnımız doyabilsin yeter dedik kolayca bir şeyler yaptık. Konumu da merkezi ve yemek için ya da biraz gezeyim derseniz kolayca ulaşabilirsiniz. Taksimde çok uzak sayılmaz.
Selin K.11/03/2016 15:20:47