Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel 1001 Gece  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Hotel 1001 Gece
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Essiz doğa manzarası, güvercinlikler ve Erciyes dağı eşliğinde muhteşem bir yer otel 1001 gece. Kapadokya’yı ayaklarınızın altına seren Uç hisar kalesi eteklerinde otelin büyük bahçesinde veya terasında dostlarınızla yudum kaya çağımız bir bardak cay size unutulmayacak anılar yaşayacaktır. 

Otel 1001 gece bahçesinde volkanik kayalardan oyularak yapılan 10 adet kaya oyma odada yaz ve kış aylarında sıcaklık her zaman 15-20 derece civarında kaldığı için yılın 4 mevsimi konaklamaya uygundur. Otel 1001 gece odalarında banyo,WC ve kış aylarında kalorifer sistemi bulunuyor. Ayrıca TV odası, eşya dolabı, ücretsiz internet ve fon makinesi gibi hizmetlerde müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Bahçesi, manzarası ve sıcak dostlukları ile otelde geçireceğini bir kaç günü tekrar yasamak isteyeceksiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yemeklerinden temizliğine kadar tek kusur yoktu.  5.0

Lazoğlu42
Rüyalardaki tatili burada biz yaptık. Eşim ve 2 arkadaş geldik buraya. Daha önceden yerimizi ayırtarak geldik ve odalarımıza yerleştik. Tam hizmet diye ben buna derim işte. Her konuda bir otel mükemmel olur mu evet olur işte burası. Yemeklerinden temizliğine kadar tek kusur yoktu. Tebrik ederim sizleri.
Lazoğlu4207/06/2016 13:22:14

masal gibi tatildi  4.0

Eylül T.
İnternette görünce adı cezbetmişti beni bu otelin. Masal gibi bir tatil olsun istedik. İlk tatilimizdi eşimle, ben çok merak ediyorum diye gelmiştik Kapadokya’ya. İyi ki de gelmişiz çok güzeldi her şey. Otel rahattı biz hiç problem yaşamadık. Çalışanlarda çok özenli davrandılar bize. Gezebilecek öyle hoş yerler vardı ki biraz sıkıştırmış olduk biz. Buraların böyle olduğunu bilseydik birkaç gün fazla kalmak için ayarlardık işlerimizi. Yükseklik korkum olmasaydı balona binmeyi de çok istiyordum ama izlemesi de çok zevkliydi.
Eylül T.18/03/2016 19:57:19