Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Adonis Palace İstanbul  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Adonis Palace İstanbul
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Otelimiz İstanbul Fatih’in en güzel muhitlerinden Çemberlitaş’ta bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesinden ödün vermeyen Hotel Adonis Palace İstanbul Fatih’in modern yüzü olmaya devam etmektedir. Osmanlı mimari tarzıyla oluşturulmuş bu muazzam otelde isteklerinizin temini bizim için öncelikli bir meseledir. 
Otelimizde günlük temizlik sağlanan odalarda klima sistemi, elektrikli su ısıtıcısı, saç kurutma makinesi, özel banyo ve WC bulunmaktadır. Hotel Adonis Palace İstanbul müşterilerine özel ücretsiz otopark hizmeti sunmaktadır. Sabah kahvaltıları açık büfe şeklinde servis edilmektedir. Öğle ve akşam yemekleri ise şık restoranımızda sunulmaktadır. Sizi alıp başka başka diyarlara götürecek muazzam bir bahçesi bulunan Hotel Adonis Palace İstanbul da vaktinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Güler yüzlü personelimizle yılın her ayında hizmetinizdeyiz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

açık renkleri tercih edin  3.0

Polis30
Yemek ve kahvaltı konusunda beğendim. En azından kahvaltıda yalandan 2 zeytin vermediler. Diğer yemeklerde güzeldi. Odalarda sorun yoktu ama biraz daha sade mobilyalar kullanılabilir. Renk konusunda benden önce yazan arkadaşıma katılıyorum tonları açık olan renkleri tercih ederseniz müşteri gözünden sizler için daha iyi olacaktır
Polis3030/05/2016 09:52:11

Açık renkler tercih edilmeli.  3.0

Beyza Durmuş
Sabah kahvaltıları açık büfe şeklinde hizmete açılıyor. Öğle ve akşam yemeklerini ise restoranda yiyorsunuz. Otel odalarında daha açık renkleri kullanmayı tercih etmeliler. Çünkü odayı olduğundan karanlık gösteren yatak örtüleri var.
Beyza Durmuş26/03/2016 20:53:24