Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Akkan  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Hotel Akkan
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Ahşap ve sade mobilyalar aracılığı ile şıklığın ön plana çıkmasına olanak tanıyan Hotel Akkan, 24 saat boyunca açık resepsiyona sahiptir. Ücretsiz Wİ-Fİ olanağı sağlayan Hotel Akkan halı kaplı odalara ve özel banyo platformu ile memnuniyet derecesinin yükselmesine olanak tanımaktadır. Tesisimiz restoran, toplantı salonu, bahçe, cafe, emanet kasa, internet, kuru temizleme ve oda servisi bulunmaktadır. 
Tüm odalarda banyo, fön makinesi, mini bar, TV, uydu yayını, klima ve banyo yer almaktadır. 24 saat boyunca açık restorana ev sahipliği yapan Hotel Akkan kısa zaman zarfı içinde tüm isteklerinizin gerçekleşmesine olanak tanımaktadır. Sizler de hayalinizdeki konaklama hizmetini gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız Hotel Akkan ile hemen iletişime geçerek yerinizi ayırttırabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Nacizane güzellikte kalmaya değer  4.0

Mertcan Kal
Yolumun üzeri durduğum bir otel. Hotel Akkan gittiğim birçok otele göre daha iyi idi.Ben sorun yaşamadım.Ufak tefek aksaklıklar oldu fakat sorun olacak şeyler değildi.Rahattım odamda.Odalar oldukça temiz ve bakımlı.Eşyaları ahşaptan olması benim açımdan iyi idi.Personele ayrıca teşekkür ederim hizmetlerinden ötürü.
Mertcan Kal16/03/2016 12:14:12