Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Blue Marine  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Blue Marine
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

İstanbul Pendik’te 2011 yılında hizmete giren tesisimiz Hotel Blue Marine iş oteli formatında oluşmuştur. Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen Hotel Blue Marine otel bünyesinde sunduğu hizmetlerle özellikle iş dünyasından çok sayıda insanın konaklamasına olanak sağlamaktadır. 
Büyük ve tüm teknolojik ürünlerin kullanıldığı toplantı salonları, konferans salonları, iş merkezi, mağazalar, döviz alım satım hizmetleri, odalarda çalışma masası gibi iş adamı olan müşterilerine ayrı bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Çamaşır, ütü ve kuru temizleme hizmeti bulunan tesisimizde hangi amaçla olursa olsun her misafire uygun özel hizmet sunulmaktadır. Müşterilere özel ücretsiz açık otoparkı bulunan Hotel Blue Marine 4 yıldıza sahip muhteşem bir oteldir. Ulaşımın da oldukça kolay sağlanabildiği otelimiz yılın her ayında açık ve hizmetinizdedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ailelere çok uygun bu arada.  4.0

Tahir Ü
Ödediğim paraya bakınca bir de aldığım hizmete baktım bedavaya kalmışım. Her şey mükemmel burada. Havuzundan tutunda odalarına ve hatta doğal manzarası değişilmez güzellikte bir yer. Temiz ve sessiz bir yer. Ailelere çok uygun bu arada.
Tahir Ü02/06/2016 11:28:29

biraz özenle daha iyi olabilir.  3.0

Ümit K.
Bir iş için kısa bir süreliğine İstanbul’da bulundum geçen hafta. Semtten dolayı tercihimi daha önce de bir kez kaldığım Hotel Blue Marine’den yana kullandım. Konum olarak eşsiz bir güzelliğe sahip. Deniz manzarası oldukça iyi. Odalarını da ferahlığı ve döşemesi ile oldukça beğendiğim otellerden biri. Personel hizmet konusunda üstün bir çaba harcamakta, oldukça güler yüzlü ve misafirperverler. Sadece otelin temizliği konusunda aksamalar gözüme çarptı. Yerinin avantajını sonuna kadar kullanabilmesi için işletmenin biraz daha özenli olması gerektiğini düşünüyorum. Zaten fiyat olarak da oldukça uygun bir seçenek sunan tesis biraz daha çaba ile çok yol kastedebilir. Umut var bence.
Ümit K.11/03/2016 12:45:34