Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Çağlayan  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Çağlayan
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 125,00 ₺

Megaşehir İstanbul... Tarihin, ticaretin, sanatın ve eğlencenin kalbinin attığı Asya ile Avrupa'nın kesişim noktası. Hotel Çağlayan, sizleri bu muntazam şehrin büyüsünü yaşamaya davet ediyor. Misafirlerinin konforunu herşeyin üstünde tuttuğumuz tesisimizde, ferah ve klimalı odalarda sizleri ağırlıyoruz. Zengin açık büfe kahvaltı ile güne zinde başlamanızı sağlıyoruz. Günün geri kalanında tarihi ve turistik yerleri gezip görebilmeniz için elverişli bir konumda olan otelimiz Hotel Çağlayan, Cevahir Alışveriş Merkezi, Taksim ve Çağlayan Adliyesi üçgeninin orta noktasında yer alıp, havaalanına ise 17 km mesafededir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gece olunca kurban gittik kısaca :)  1.0

Yusuf E
Seçeneğim yoktu gece geldim ve kaldım. Yorgun olunca direk uyumuşum ama sabah kalktığımda aman yarabbim dedim ben burada mı yattım. Bu kadar pis ve dar bir yer görmedim. Kahvaltıya çağırdılar ama midem almadı ve hemen ayrıldım oradan. Gece olunca kurban gittik kısaca :)
Yusuf E22/06/2016 09:56:24

Zaman kaybısınız verdiğim paraya yazık  1.0

Ecmel Din
Odalar orta temizlikte geneli vasat desem yeridir.Banyolar hem temiz değil hemde su düzeni yok.Yataklardan çıkan sesler gece boyu uyutmadı.Dışarıdan manyak ses geliyor.Fiyata bakınca yazık verdiğim paraya.Zehir gibi 1 gece geçirdim ertesi gün otel değiştirdim.Personelde maşallah ne kadar güler yüzlü.Maaşlarını mı ödemiyorsunuz adamlarda hiç samimiyet yok.Zaman kaybısınız.
Ecmel Din24/03/2016 14:28:25