Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Doğa Garden  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Doğa Garden
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Yaz mevsiminde, şehrin kalabalığını çekmeyi kimse istemez. Bu nedenle herkes kendine göre bir tatil beldesi seçerek, zamanını burada değerlendirmek ister. Yerli ve yabancı turistlerin bu anlamda en çok tercih ettikleri tatil beldelerinden biri de Çeşme’dir. Doğal güzellikleri, tabiatın renkleri ve daha fazlasını bir arada sunan bu beldede, konaklamada en iyisini elde edebileceğiniz Hotel Doğa Garden ile zamanınızın daha iyi geçmesini sağlayabilirsiniz. Dekoru, rahatlığı ve hizmetleriyle en ayrıcalıklı bir tatil yapmak için tercihleriniz arasına alabileceğiniz otelin tüm odalarında; banyo, WC, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. 24 saat açık resepsiyon hizmetlerine de sahip olan otelde, yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk eğlence mekanları bulunmaktadır. 3 yıldızlı tesis hizmetlerine sahip olan ve konfora dair aradığınızdan daha fazlasını sunan Hotel Doğa Garden zamanın en mükemmel şekilde geçmesi adına sizlere hizmet sunuyor.
Beklediğinizden daha iyi seçeneklere sahip olmak adına değerlendirebileceğiniz Hotel Doğa Garden, Adnan Menderes Havaalanına 90 KM. uzaklıkta yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Rahatlıkla tatilinizi yapabilirsiniz.  4.0

Münevver A
Baharın yaşandığı İzmir in harika bir hafta sonunda 25 yıllık arkadaşlarımla bu güzel otele geldik ve giriş yaptık. Daha ilk andan itibaren muhteşem bir ilgi ile karşılaştık ve mutlu etti bu durum bizi. Odamız tam havuzu gören tarafta olunca daha da güzel oldu. Restoranı hem dekorlu hemde yemekler çok güzeldi. Kısaca harika bir mekan. Rahatlıkla tatilinizi yapabilirsiniz.
Münevver A16/06/2016 08:09:39

bundan iyisini zaten düşünmedim sıradan bir tatil yapar dönerim diyordum.  4.0

Pelin Deniz
Genelde yorum pek yazmam, yorum yazmam için ya çok rahatsız olmam gerekir ya da çok memnun. Bu oteli de çok sevdiğim, rahat ettiğim, sahibi ve çalışanların çok samimi olduğunu, oldukça seviyeli, sıcak bir ortam bulduğum için bu yorumu yazdım.Her şey göründüğünden daha mükemmel,bundan iyisini zaten düşünmedim sıradan bir tatil yapar dönerim diyordum.
Pelin Deniz28/03/2016 07:10:32