Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Gold Majesty  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Gold Majesty
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 2,62 ₺

Gold Majesty, Bursa şehir merkezine 5 km uzaklıktadır. Otelin bünyesinde ücretsiz Wi-fi erişimi bulunmaktadır. Ve otele ait bir otoparkta bulunmaktadır. Gold Majesty Hotel modern ve şık mobilyalar ile döşenmiştir.  Odalarında; Tv, eşya dolabı, split klima, telefon, ücretsiz Wi-fi erişimi, banyo ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır.  Sabahları güne zengin bir Türk kahvaltısı ile başlayabilirsiniz. Öğle ve akşam yemeklerinizi otelin restoranında yiyebilirsiniz. Türk ve Dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini sizlere sunmaktadırlar.  Dilerseniz de otelin çevresinde birçok restoran ve kafeden de yemeklerinizi yiyebilirsiniz. 
Gold Majesty Hotel 24 saat açık bir resepsiyon hizmetine sahiptir. Otelin oda servisi hizmeti de bulunmaktadır. Feribot iskelesine 22 km, Uladağ’a ise 40 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bizleri ihşa ettiniz.  5.0

Ali Akay
em konaklama hem de şirket içi iletişim toplantılarımızı yaptığımız mekan son derece huzur ve mutluluk verici bir enerjiye sahip. Ekip yine güler yüzlü. Burası çok farklı bir yere sahip bende. Ayrıca misafirlerimizin yanında bizleri ihşa eden personele çok teşekkür ederiz.
Ali Akay10/06/2016 09:23:09

Krallar gibi tatil  5.0

Mehmet Emin
Krallar gibi tatil yaptım. Konuşanım yok, karışanım yok. Gürültü yok. Herkesten uzak kalmak için ideal bir mekan. Odama kadar hizmetim yapılıyordu. Arabamı nereye koyacağım derdi yok çünkü otoparkı sırf müşterilerine çalışıyor.Banyolarından çıkmak istemezsiniz.
Mehmet Emin20/03/2016 09:04:46