Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Gold Termal  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Gold Termal
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Türkiye'nin önde gelen konut ve turizm şirketlerinden Ağaoğlu'nun, ülkemizin en gözde kayak merkezi Uludağ'da yer alan oteli Ağaoğlu My Resort, üstün hizmet kalitesiyle siz değerli misafirlerimizin hizmetinde..Kış aylarında karın büyüsünü üstün hizmet kalitesi ve konforu ile birleştiren Ağaoğlu My Resort yaz aylarında ise seminer, organizasyon, trekking ve paintball gibi turnuva ve aktiviteler ile kapılarını sizlere açıyor.Kış sporları ile ilgili her türlü imkânı hizmetinize sunan Ağaoğlu My Resort'te her tür kayak, snowboard vb. kış sporları ekipmanlarını bulabilir, kayak dersleri alabilir ve Uludağ'ın tüm kayak pistlerinde ücretsiz kayak yapma imkanı bulabilirsiniz. Kış sporunun heyecanını yenilenmiş odalarındaki konforu ile birleştiren Ağaoğlu My Resort, kayak severlerin (kış sporu severlerin) en gözde mekânı... Her şey dâhil konaklama ile Ağaoğlu My Resort'te sabah kahvaltısı ile başlayan yiyecek&içecek servisi gece 24.00’e kadar uzun bir zaman diliminde muhteşem lezzetler ile hizmetinizde. Yüzme havuzları, sauna, mini club ve çeşitli oyunları da ücrete dâhil olan Ağaoğlu My Resort'e gelirken tek ihtiyacınız olan şey zaman ve sevdikleriniz... 
Tesis 4 yıldızlı bir tesistir

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Odalarının temizliği ve yemeklerin güzelliği gerçekten harika.  4.0

Anzer36
Konseptiyle kalmaya değer bir otel...Klasik tarz otellerden farklı bir deneyim istiyorsanız burası tam sizlere göre bir yer. Kayak yapmadım ama yapanları gördüm gerçekten güzeldi. Ben kayamam ayakta duramam daha doğrusu :) O yüzden bana uzak bir spor bu. Odalarının temizliği ve yemeklerin güzelliği gerçekten harika.
Anzer3610/06/2016 09:29:41

Ücretsiz kayak fırsatı  3.0

Kayahan Güneş
Ücretsiz kayak yapabilmiştim bu konuda yazılanlar doğru. Ama odalarını hiç sevmedim. Çok eski malzemeleri var. Yaz ayında gidemedim ama kış organizasyonları oldukça başarısız. Bir tek her saat başı yeme, içme imkanı olması güzeldi.
Kayahan Güneş20/03/2016 09:14:08