Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Grand Emin  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Grand Emin
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 106,00 ₺

Yenikapı’da konumlandırılan Hotel Grand Emin uygun fiyat aralığına ev sahipliği yapmaktadır. Kusursuz çalışma ekibi ile birinci sınıf kalitede sonuçların elde edilmesini destekleyen Hotel Grand Emin açık havuz platformu ile beklediğinizden çok daha fazlasını sunmaktadır. 
Hotel Grand Emin, Yenikapı Tren İstasyonuna yaklaşık olarak 500 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Hotel Grand Emin’in tüm odalarında TV ve klima yer almaktadır. Özel kahvaltı menüleri ile ön plana çıkan Hotel Grand Emin farklı lezzetlerin denenmesine de olanak tanımaktadır. 3 yıldızlığı niteliği ile tanınan Hotel Grand Emin sahip olduğu konumu ile kolay erişim imkânı sağlamaktadır. Hotel Grand Emin ile sizler de hayal ettiğiniz konaklama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Memnun edici bir hizmet   4.0

Sibel N
Bence burası bölgenin en kaliteli otellerinden biri. Hizmet kalitesi geçer not aldı, her şey en iyi şekilde hazırlanmış, burada huzur dolu günler geçirdim, iyi ki tercih etmişim dediğim otellerden biri oldu. Otel çalışanların hepsi güle yüzlü ve memnuniyete son derece önem veriyorlar. Konforlu bir tatil geçirdim ve her şeyden çok memnun kaldım diyebilirim.s
Sibel N29/05/2016 13:11:03

Sultanahmet'e yakın olması ideal  4.0

Sevtap B
Sultanahmet'e yakın konumda olan bu otel de eşim ile beraber kaldık. Otel hemenmetronun hemen karşısında, Taksim'e ve Sultanahme'e yakın olması ideal her yere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Eski yerleşim birimde konaklamak çok zevkliydi. Otelin odalarında pahalı tasarımlar yok sade bir şekilde dekore edilmiş,oldukça rahat ve konforlu. Kahvaltıdan da memnun kaldım özel bir şey yapılmamıştı ama yemeğe çok düşkün olmayan biri için standart düzeyde. Kısacası tipik bir oda kahvaltı hizmeti sunuluyor. Otel çalışanları son derece yardımseverler.
Sevtap B15/02/2016 20:48:57