Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Kanada  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Kanada
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

3 yıldızlı konaklama merkezi niteliği ile tanınan Hotel Kanada, Yenikapı Feribot Terminaline yaklaşık olarak 900 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Farklı hizmet planlaması ile ön plana çıkan Hotel Kanada ücretsiz Wİ-Fİ erişimi sağlamaktadır. Sade ve konforlu odalara ev sahipliği yapan Hotel Kanada modern mobilyalar aracılığı ile desteklenmiştir. Tesisimizin odalarında tuvalet, uydu yayını, TV, banyo ve eşya dolabı yer almaktadır.
 Hotel Kanada 24 saat boyunca açık ön büro, internet ve emanet kasa hizmeti sağlamaktadır. Müşteri bütçesini düşünerek hareket eden tesisimiz Yerebatan Sarnıcı’na yaklaşık olarak 2,5 KM uzaklıkta bulunmaktadır. Sahip olduğu kahvaltı büfesi ile uluslar arası menülerin denenmesine fırsat tanıyan Hotel Kanada ile sizler de eşsiz konaklama hizmetini ön plana alarak konforlu günlerin tadını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Memnun kaldık  3.0

İlhan Ş
14 nisan 2014 tarihinde patronum ile beraber burada kalmıştık. , İş seyahati sebebi ile İstanbul'a gelmiştik. Patronuma da burayı daha önceden bir arkadaşı tavsiye etmiş.Uygun fiyat aralığına sahip bir tesis burası. Yemekler standart, kahvaltıdan da memnun kaldım. İstanbul sürekli gidip geldiğim bir şehir ve artık her zaman bu oteli tercih edeceğim. Buradan memnun bir şekilde ayrılmak paha biçilemez.
İlhan Ş29/05/2016 12:05:07

Fiyat normal düzeyde  3.0

İsmayil L
Otel için yapılan yorumlar hep aynı düzeydeydi. Otel karşılaması iyi düzeyde. Personel oda ile ilgili bilgi verdi, sağolsun ilgisinden pek memnun kaldık. Otele ilk geldiğim gece kulübün inanılmaz bir gürültüsü vardı. Otelden erken ayrılmak zorunda kaldım o yüzden kahvaltı hakkında bilgim yok. İhtiyaçlarımı karşılayacak düzeyde bir oteldi. Zaten bir gece kaldım ertesi sabah ayrıldım . Fiyat aralığı normal, çok pahalı olduğu söylenemez.
İsmayil L15/02/2016 18:04:44