Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Mosaic  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Mosaic
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 105,00 ₺

İstanbul Fatih’te bulunan Vezneciler semtinde hizmet veren Hotel Mosaic tarihi dokusuyla bölgede dikkati çeken oteller arasında yer almaktadır. Tüm turistik mekânlara kolay ulaşımı ve yakınlığıyla tercih edebileceğiniz otelimizde şık bir restoran ve konuklara mükemmel Topkapı manzarası sunan bir terasa sahibiz. 
    Terasımızda şık kafe ve lounge hizmeti sunulan Hotel Mosaic, misafirlere özel her türlü detaya düşünmüş durumdadır. Tüm AVM’lere ve şık mekânlara yürüme mesafesinde bulunan otelimiz, sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Bütün saray ve müzelere de oldukça yakın olan Hotel Mosaic’te her gün odalar itina ile temizlenmekte ve çarşaflar değiştirilmektedir. Yılların verdiği tecrübeyle ilk günden bu yana aynı heyecanla ve özenle hizmet veren Hotel Mosaic sizler için ücretsiz otopark, emanet kasa, güvenlik hizmetleri sunmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Başarılı buldum burayı.  5.0

Ankaralı
Şehir otelleri pek iyi olmaz ama burası farklı. İyi olmaz derken konaklayan kişiler çoğunlukla gecelik kaldığı için sesten geçilmez. Fakat burası gerçekten bu konuda kendini oturtmuş bir yer bence. Tek ses duymadık gece boyu. Odalar temiz ve özellikle oda servisi 24 saat aralıksız hizmet vermekte. Başarılı buldum burayı.
Ankaralı27/05/2016 08:38:54

oldukça merkezi, ulaşım rahat.  3.0

Şafak A.
İstanbul’a sık sık seyahat etmek zorunda kalıyorum. Şirketimizin genel merkezinin burada bulunması dolayısı ile ayda 1 ya da 2 kez kısa süreli olarak burada bulunuyorum. Hotel Mosaic de daha önce birkaç kez konakladım. Genel olarak idare eder bir otel. Avantajlı yanı işlek ve birçok olanağı (yemek, eğlence, v.s.) bir arada bulabileceğiniz bir cadde üzerinde yer alması ve toplu taşıma araçlarına kolay ulaşabilmeniz. Personeli de seviyeli ve ölçülü. Odalar zevkli fakat biraz küçük. Temizlik açısından da daha özenli olunabilir. Yemekleri başarılı ve dinlenme olanaklarının olması da benim işime yaradı doğrusu. Yoğun toplantıların ardından saunası çok iyi geldi. İş ve gezi seyahatleri için değerlendirilebilir.
Şafak A.07/02/2016 23:19:02