Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Nagi Beach  Otel Puanı : 2 1 kişi yorum yapmış.

Hotel Nagi Beach
%40 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 35,00 ₺

Ruhunuzu dinlendirmek, bedensel yorgunluğunuzu üzerinizden atmak ve iş dünyasının yoğun trafiğinden uzaklaşarak daha sakin bir ortamda tatil yapmak sizin için de güzel ayrıcalıklardan olacaktır. Bodrum Gümbet beldesinde, tatilinizi şık bir ortamda geçirmek için tercihleriniz arasına almanızı önerdiğimiz Hotel Nagi Beach, en güzel hizmet detaylarıyla daha kaliteli tatil yapmanızı sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti adına sunduğu eşsiz hizmetler, kalıcı hizmet seçenekleri ve daha fazlasına sahiplik eden mekanın tüm odaları da müşteri konforu adına en iyi hale getirilmiştir. Özel banyo, saç kurutma makinesi, telefon, televizyon ve tesis alanında ücretsiz kullanabileceğiniz wireless erişimi mevcut olan otelde an güzel şekilde zaman geçirmenin keyfini yakalayacaksınız. Konaklamada eşsiz hizmetler, ayrıcalıklarda beklediğinizden daha fazlasına sahip olmak için Hotel Nagi Beach farkıyla tatilinizi daha da renklendirebileceksiniz. 
Yaz sezonunu en iyi şekilde değerlendirerek sevdiklerinizle bir arada zaman geçirme kolaylıklarına sahip olmak için Hotel Nagi Beach’ın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bodrum şehir merkezine 3 KM. Milas Bodrum Havaalanına 40 KM. mesafede yer alan otel ile en iyisine sahip olacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

“berbat bir işletme”  2.0

Ahmet Turan
berbat bir işletme sistemi var turistlere hiç iyi davranmıyorlar sürekli türkçe olarak küfrediyorlar çalışanlar turistleri ciddi anlamda taciz ediyorlar maddi ve manevi olarak yerli turistlere ikinci sınıf insan muamelesi yapılıyor devletin plajını millete kiralıyorlar işletmenin başına koydukları MÜDÜR BOZUNTUSU milletin burnundan getiriyor çalışanlar da hiç memnun değiller TÜRKİYE YE YAKIŞMIYOR kessinlikle tavsiye etmiyoruz gideceklere duyurulur.
Ahmet Turan06/10/2014 20:39:58