Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Pera Palace  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Pera Palace
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Antalya, Akdeniz bölgesinin tatil günlerinde en çok tercih edilen illerinden biridir. Özellikle yaz aylarında turist akınına uğrayan şehir, sizin için de tatil imkanlarını sunuyor. Kaleiçi mevkiinde, sahil ve plaja yakın bir mekanda konaklayarak tatilinizi daha da güzel bir hale getirebilirsiniz. Hotel Pera Palace konaklama yeri ile tatilinizin daha kaliteli olabileceğinden endişeniz olmasın. Tüm odaları klimalı olan otelin, banyo, minibar, televizyon, telefon ve ücretsiz Wi-Fi hizmeti bulunan odalarında rahatlığınız adına en iyisini elde edeceksiniz. Kahvaltıda açık büfe hizmeti sunulan otelin tüm hizmetleri en iyi şekilde hazırlanıp sunulmaktadır. Bununla birlikte Hotel Pera Palace’in açık havuzunda su eğlencelerine doyabilir, ücretsiz şezlong ve güneş şemsiyelerini kullanabilirsiniz. Alacarte restoranında dışarıdan gelip yemek yiyebilirsiniz.
Ayrıcalıklarıyla tatilinizin en iyi hale gelmesine katkıda bulunan Hotel Pera Palace, Antalya Kaleiçi mevkiinde, Antalya havaalanına 20 Km. mesafede yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Unutamayacak kadar güzeldi.  5.0

Derman A
Kıyıda kalmış sessiz bir koy gibi burası. Gelen kişiler sessiz sedasız kalarak güzel bir ortam sağlıyor. Temizliği ve otantik manzarası çok harika. Her sabah yeşil bahçede yaptığımız kahvaltının tadı daha damağımda. Unutamayacak kadar güzeldi.
Derman A09/06/2016 10:26:52

Ücretsiz Hizmet  5.0

Hafize Açıkgöz
Bir çok hizmetinden ücretsiz faydalandım. Açlık ile sınanmadım çünkü yemeklerin lezzeti, tadı, tuzu yerindeydi. Açık havuzda su eğlencelerine katıldım. Ağustos sıcağında odaların klimalı olması sayesinde nefes alıyordum.
Hafize Açıkgöz19/03/2016 19:51:11