Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Yiğitalp İstanbul  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Yiğitalp İstanbul
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 140,00 ₺

4 yıldızlı niteliği ile ön plana çıkan Hotel Yiğitalp İstanbul ideal konumu ile beraberinde kenti keşfe çıkmanıza olanak tanımaktadır. Kusursuz tatil platformu adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen Hotel Yiğitalp İstanbul geniş ve konforlu oda platformu ile farklılığın elde edilmesini desteklemektedir. Hotel Yiğitalp İstanbul SPA merkezi, toplantı salonu, araç kiralama, bar cafe, güzellik salonu, kuru temizleme, jakuzi, masaj, çamaşırhane, emanet kasa, kuaför hizmeti sağlamaktadır. 
Tesisimizin tüm odalarında eşya dolabı, banyo, fön makinesi, TV ve tuvalet yer almaktadır. Memnuniyet derecesinin her geçen gün artmasını destekleyerek kusursuzluğun elde edilmesine imkân tanıyan Hotel Yiğitalp İstanbul sağlıklı yaşam merkezi platformunu ön plana çıkararak sağlık kavramının en üst safhada izlenmesine olanak tanımaktadır.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Memnuniyet başta geliyor  4.0

Cenk Y
İstanbul'da konaklamanız için mükemmel bir yer. Konumunun üstünlüğü tartışılmaz. Buradan her yere yürüdük. Ayrıca temizlik konusunda çok farklı ve günlük yapılıyor. Bir makine var toz kaldırmadan odaları alıyor daha önce görmemiştim. Fakat gelen konukların rahatı için masraftan kaçmayan bir otel burası.
Cenk Y12/06/2016 12:13:04

Son yıldızı ben vereceğim  5.0

Cansel Diyar
Otelin kalan son yıldızını gidince mutlaka ben vereceğim. 4 yıldızlı otel olmayı hak etmiyorlar. Çünkü; 5 yıldızlı otellerde olan her türlü şey burada fazlasıyla var. Güzellik salonu çalışanları saçlarım için teşekkür ederim.
Cansel Diyar20/03/2016 17:27:40