Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hünnaphan  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Hünnaphan
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 250,00 ₺

Kazdağları'nın eteklerinde bir köy Adatepe. Her köşesi tarih kokan bu köyde yer alan Hünnaphan, Hünnaphan Konak, Hünnaphan Palmiye, Hünnaphan Mavi Ev isimli konaklama seçenekleriyle doğanın içinde kompleks bir tesis. Yaz-kış aradığınız her türlü konforu bulacağınız, geleneksel lezzetlerle tanışacağınız, doğa aktivitelerinin yegane adresi. Kazdağları, Adatepe'nin tarihi dokusu ve Ege denizinin tertemiz sularıyla çevrili bu cennet mekanda misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzel geçen doğrumgünü  3.0

Seçil A
Çanakkale bölgesinde huzur dolu bir mekan burası, severek konakladığım yerlerin başında geliyor. Misafirperver bir tesis, denemeye değer olduğunu düşünüyorum. Burada sevgilim ile beraber 4 Nisan 2014’de 3 gün boyunca kalmıştık. Geldiğimiz zaman kız arkadaşımın doğum günüydü ve kendisine süpriz yapmak istemiştim. Onun için de unutulmaz bir tatil oldu, tek kelime ile muhteşem. Hiç bu kadar eğlenceli geçeceğini tahmin etmemiştim. Odalardan tutunda personellerin hizmet anlayışına kadarher şeyçok güzel.
Seçil A27/06/2016 09:09:01

Pahalıya mal oldu.  3.0

Efehan Gebeloğlu
Odaların duvarlarında kullanılan taşları çok beğenmiştim. Odaya ayrı bir güzellik katmıştı. Ama fiyat konusunda bir türlü anlaşamadık. Misafirlerimizi burada ağırlamak bize biraz pahalıya mal olmuştu yine de güzel bir seçim olduğunu düşünüyoruz.
Efehan Gebeloğlu25/03/2016 16:02:01