Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

IC Hotels Green Palace  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

IC Hotels Green Palace
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 115,00 ₺

Maviyle yeşilin buluştuğu bir doğa harikasına sahip Antalya Kundu’da yer alan IC Hotels Green Palace, Akdeniz’in en muhteşem sahillerinin olduğu yerde konuşlanmıştır. Sahile sıfır olan otelimizde muhteşem deniz gözlerinize büyük bir ziyafet sunmaktadır. Nilüfer bahçelerinde gezerken kokuları başınızı döndürecek kendinizi cennette gibi hissedeceksiniz. IC Hotels Green Palace, hizmette ve kalitede sınır tanımamaktadır.

 Uzman personel kadrosu sıcak ve samimidir. Günlük temizlenen odalarda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm malzemeler mevcuttur. Havlu, bornoz, terlik gibi malzemelerin yanında IC Hotels Green Palace bünyesinde şezlong ve şemsiye servisi yapılmaktadır. Muhteşem havuzlarımız denizi aratmayacak derecede temiz ve sağlık kontrollerinden geçirilmiştir. Siz de Akdeniz’in incisinde muhteşem bir tatil yapmak için bizi tercih edin. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Dediğim hususlara dikkat ederseniz daha iyi olacaktır.  4.0

Neriman U
Ailemle beraber 3 günlük gittiğimiz otelde her şeyden çok memnun kaldık. Kahvaltı çok güzeldi. Fakat biraz daha emek verilmesi lazım. Ayrıca gelen konuklara ilgi konusunda bence yetersiz kalıyorsunuz. Bunların dışında muhteşem yere sahipsiniz. Beğendik evet ama dediğim hususlara dikkat ederseniz daha iyi olacaktır.
Neriman U11/06/2016 09:47:24

daha özenli olunmalı.  2.0

İpek B.
İnternetten beğenerek gittik. Yeşil alanları bakımlı ve bahçe alanlarının peyzajı güzel. Havuzlar gayet temiz. Odaların döşemesi hoş ve iç açıcı. Personel ise ortalama diyelim. Bazıları gayet kibar ve ılımlı bazıları ise değil diyeyim kısaca. Yemek konusu büyük sorun bence. Her şey dâhil olarak hesaplayıp gidiyorsunuz fakat ne hikmetse çoğu gün siz alamadan yemekler bitiyor. Hayır, öyle ahım şahım yemek olsa kapış kapış gitti diyeceğim. Ama onlarda vasatın az altında. Ciddi bir yer sorunu var ayrıca yaz sezonuna özgü mü bilemem ama. Şezlong yetersiz, akşam masa sayısı yetersiz, kapan kapana yani, rezillik. Ama bunlar dışında konumu ve çevresi oldukça iyi.
İpek B.22/03/2016 13:53:36