Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

IC Hotels Residence  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

IC Hotels Residence
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 371,00 ₺

Antalya Kundu’da bulunan tesisimiz IC Hotels Residence uzak doğu mimarisini andıran çatılı yapılara sahiptir. Konaklama birimlerinin ortasında kalan muhteşem bir havuz bulunmaktadır. Kendinizi göl kenarında ev sahibi gibi hissedebileceğiniz IC Hotels Residence farklı tasarımıyla ve hizmet kalitesiyle sizlerden tam not almıştır.

 Şehre 25 km mesafede bulunan otelimizde personel sizleri rahat ettirmek için etrafınızda pervane olmuştur. Geceleri eğlence gündüzleri dinlenme alanları sunan IC Hotels Residence bir otelden beklentilerinizin çok üstünde hizmet vermektedir. Kapalı ve açık havuzu, şezlong ve şemsiye hizmeti sunan otelimizde damağınıza layık muhteşem içecekler bulunmaktadır. Kendinizi şımartılmış gibi hissedeceğiniz otelimiz 24 saat oda servisi hizmeti sunmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Biraz dikkat ederseniz daha iyi olacaktır.  3.0

Dursun R
Hizmet kalitesi ve güler yüzlülüğü ile harika bir personeli var. Ön büro hizmeti gayet olumlu. Yanlız resepsiyonda duran arkadaş sanki bir şeylere kızıyor sürekli morali hiç düzelmiyor. bu konu ince ama gelen konuklara karşı olumsuz bir etki yaratabilir. Biraz dikkat ederseniz daha iyi olacaktır.
Dursun R11/06/2016 10:02:37

gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz.  5.0

Sinan C.
Tam tatil için planlanmış bir yer. Üç senedir büyük bir keyifle geçiriyoruz tatillerimizi. Tatilin maksadıyla uyumlu, insanı dinlendiren, relaks olabileceğiniz bir yer. Çocuklu bir aile olarak bu güne kadar gönül rahatlığı içinde kaldığımız ve çocuklarla tatilin güzelliğini keşfettiğimiz ilk otel. Konaklama alanları oldukça şık, konforlu. Hem göze hem de rahatınıza hitap ediyor. Havuzları ve bahçe alanları da olmak üzere her yer tertemiz, ışıl ışıl. Çalışanlar imdadınıza hazır ama korkmayın sorunsuz bir otel. Yemekleri, kahvaltısı ve aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri oldukça başarılı. Gözüm kapalı gittiğim yegâne yer.
Sinan C.22/03/2016 14:31:39