Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

İda Natura Life Style Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

İda Natura Life Style Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 85,00 ₺

Hiçbir parfüm şişesine saklanamayacak kadar baş döndürücü bir kokunun eşlik ettiği muhteşem manzaralara açılan pencereleri ile ev konforunun alasını bulabileceğiniz İda Natura Life Style Otel Akçay’da hizmet veriyor. Oksijen cenneti bir doğanın mavi ile dansına tanıklık edebileceğiniz bu tesiste ayrıca dünya standartlarında bir tuz terapi odası da bulunmaktadır. Sedeften bronşite astımdan uykusuzluğa kadar sayısız derde çare olabilecek tuz terapisi sayesinde hem bedenen hem de ruhen dinlenme imkanı bulacağınız bu otelde konaklama bedeli de bütçe dostu bir profil çizmektedir. 
Adını Kazdağları’nın mitolojik adından alan İda Natura Life Style Otel bünyesinde sadece 12 tane konaklama birimi olduğu için erken rezervasyon yaptırmak yerinde bir karar olacaktır. Edremit havalimanına 17 kilometre uzaklıkta bulunan tesiste konaklayan misafirler diledikleri takdirde küçük bir ücret karşılığı havalimanı transfer hizmetinden de yararlanabilirler. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Temiz ve huzur dolu bir yer.   5.0

Ebru H
Netten bakarken fiyata inanmadık ve aradık. Telefondaki arkadaş fiyat doğru deyince 4 kişilik rezervasyon yaptırdık. Geldik ama beklediğimizden daha güzel çıktı. Burası tartışılmaz Türkiye'nin en güzel yerlerinden birisi. Şiddetle tavsiye ediyorum. Temiz ve huzur dolu bir yer.
Ebru H28/05/2016 11:29:42

Görülmeye değer güzellik  3.0

Tahir N
Kazdağları'nıneteklerinde paha biçilemez güzellik de bir yer. Her şey mükemmel bir şekilde hazırlanmış.Haziran ayında 4 gün boyunca sevgilim ile birlikte burada kaldık. Sevgilim de ben de çok memnun kaldık.Otelin bahçesi yemyeşil ve huzur verici. Burada mükemmel bir atmosfer var. Otel sahibi müşterisine karşı ayrı bir ilgili davranıyor. Otel çalışanlarının bize ailesi gibi davranması çok hoşuma gitti. Yaz sezonunda tercihimi bu otelde yana kullanmak istiyorum. Görmeye değer bir yer burası.
Tahir N06/02/2016 22:15:51