Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ideal Pearl Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ideal Pearl Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

Ideal Grup bünyesindeki Ideal Pearl Hotel herşey dahil sunumuyla Marmaris Siteler'de faaliyet göstermektedir. Turizm sektöründe zincir otelleriyle adından sözettiren IP Hotels, Ideal Pearl'de de misafirlerini en yüksek kalite servisi ile ağırlamaktadır. Modern ezgilerle dekore edilmiş 114 odası tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde donatılmıştır. Tüm öğünler açık büfe olarak otelin yemek salonunda servis edilmektedir. 300m2'lik dev yüzme havuzu konuklarına rahatça yüzüp, güneşlenebilecekleri geniş bir yere sahiptir. 4 yıldızlı bir tesis olan Ideal Pearl, Dalaman Havalimanına 90 km uzaklıktadır ve isteğe bağlı olarak transfer imkanını da sunar.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzel tesis  3.0

Okan L
Eşim ile beraber burada 4 gün boyunca konakladık.Sevgililer gününde kaldığımız yerlerden biriydi burası. Kış ayında konaklamıştık, huzurlu günler geçirdik , size de tavsiye ederiz. Burada çalışan herkes bizi kendi elimizdeymiş gibi rahat ve konforlu hissettirdiler. Aile sıcaklığı tadında hizmet almak gerçekten memnun edici. İkinci evim kadar rahat bir yer olduğunu söyleyebilirim. Tek kelime ile olağanüstü bir yer burası.
Okan L27/06/2016 14:37:05

“Daha iyi olabilir”  5.0

Hasan ç
Hotel de eşimle balayı için 4 gün kaldık v3 ilk kez bu hotel de tatil imkanımız oldu.Bu yüzden biraz cekinsek de..Girişte resepsiyonda ki Şükrü ve diger arkadaşlar güler yüzlü ve misafirperverligiyle islerini iyi yapıyorlar..Aynı zaman da tüm çalışanlarda iyi niyetli ve samimi..hijyen açısından hiç bi akıntı yaşamadık. ..eksikleri ise yemekler biraz zayıf tatlılar 4 gün boyunca hiç değişmedi ve kırmızı et niyetine neredeyse hiç bi şey yok..Ve hotel full yabancı turist Hollandalı ve ingilizlerle dolu tek Türk misafir bizdik. .Ve barman Afer abi gerçekten çok kafa birisi sohbetini sevdim ve tavsiye edebilirim. ..
Hasan ç08/01/2016 16:03:20