Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

İğdebağları Ganohora Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

İğdebağları Ganohora Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 50,00 ₺

Kusursuzluğu ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başaran İğdebağları Ganohora Otel aracılığı ile sizlerde hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürerek mükemmelliğin elde edilmesine olanak tanıyabilirsiniz. Sahip olduğu çalışma ekibi ile marjinal formun ön plana çıkmasına olanak tanıyan İğdebağları Ganohore Otel Şarköy’ün merkezinde bulunmaktadır. En çok gidilen konaklama yerleri arasında öncülüğünü koruyan İğdebağları Ganohora Otel toplamda 24 yatak kapasitesine ev sahipliği yapmaktadır. 
Olağanüstü hizmet planlaması ile tüm isteklerin yerine getirilmesine imkan tanıyan İğdebağları Ganohora Otel otopark, TV odası, sigara içilmeyen oda, ön büro, bar cafe, çamaşırhane, internet ve jakuzi imkan sağlamaktadır. Sizler de İğdebağları Ganohora Otel aracılığı ile hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürerek huzuru enlerde yaşayabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

genel olarak iyi yer.  4.0

Araf V
Gece direksiyon sallamaktan yoruldum eşimle mecbur giriş yaptık buraya. Arkadaşlar hemen bir oda verdiler çıktık ve güzeldi. Eşim temizlik konusunda hassas olunca baya inceledi ama temizdi. Gecelik konakladık çok bakamadık ama genel olarak iyi yer.
Araf V02/06/2016 11:23:15

Şarköy'deen iyilerden biri.  4.0

Güler Ç.
Konumu ve kalitesi ile Şarköy’de kalınabilecek en iyi alternatifler arasında bence. Burada kalmadan önce 2 otel değiştirdikten sonra burası bana cennet gibi geldi doğrusu. Her şeyden önce personel sıcak ve ilgili en azından. Odaları temiz ve kalınabilir nitelikte, yemekleri de oldukça lezzetli. Havuzu güzel ve yeterli büyüklükte. Ama en güzel yanı insana huzur veren manzarası. Şarköy’de tavsiye edebileceğim nadir yerlerden biri. Eğer Şarköy’debir yerde kalacaksanız burayı tercih edebilirsiniz. Çocuklu ailelerin de rahat edebileceği bir tesis.
Güler Ç.10/03/2016 23:13:53