Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

İkbal Termal Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

İkbal Termal Otel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 127,00 ₺

Yenilenmeye hazır olun. İkbal Termal Otelde sizlere sunulan hizmetler, otelimize adım attığınız andan uğurlanma anınıza kadar konfor, sağlık ve lezzetli yemekler eşliğinde keyifli dakikaları sizler için ilke ediniyor. Muhteşem konaklama hizmetleriniz, sağlıklı ve mineralli hamam sularımız, çamur banyolarımız ve masajlarımızla en bildiğimiz şeyi, otelcilik anlayışını kaliteli bir şekilde sizlere sunuyoruz. İkbal Termal Hotel de oda hizmetlerimizden, otel olanaklarına, personel ilgisinden ayrıntılı sağlık hizmetlerine kadar her şeyi bulabileceksiniz.

 İkbal Termal Otel, yalnızca bir konaklama merkezi değil, ayrıca romatizmal, ortopedik ve dermatolojik rahatsızlıkların da tedavi edildiği özel bir kaplıca mekanıdır. Sağlıklı ve eğlenceli bir tatil geçirmek isteyen konuklarımız için tüm ayrıntıları düşündük. Odalarımız ve Otel genel hizmetlerimiz aklınızdaki tüm hizmetleri kapsayacak şekilde donatılmıştır. Sizinle tanışmak bizleri onurlandıracaktır. Farkı görmek ve tekrar gelmek için gitmeden rezervasyon yaptırmak için bizi her zaman arayabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

organizasyon da çok başarılı.  4.0

Kemal T.
Geçen yaz kızımın düğünü ve özellikle yurt dışından gelen damat tarafının ağırlanması için bu oteli tercih ettik. Afyon’u başarı ile simgeleyen, şık, kaliteli ve hoş bir otel. Düğünümüz çok güzel geçti. Kızım ve damadım balayına gitmeden önce 3 gece kadar bu otelde konakladılar. İkramlar da organizasyon da son derece başarılıydı. Konuklarımız da çok memnun ayrıldılar. Bunun için İkbal Termal Otel Ailesine teşekkür ederim. Gerçekten bizi mahçup etmediler.
Kemal T.27/06/2016 21:35:01

Kafa dinlemek için gidecekseniz kesinlikle hafta içi tercih edin  5.0

Deniz D
Kafa dinlemek için gidecekseniz kesinlikle hafta içi tercih edin.Haftasonu bildiğin curcuna kopması var.Her şey karman çorman oluyor.İlgi azalıyor.Ortak kullanım alanlarının tadını alamıyorsunuz.Mesela havuzlar felakat karışık oluyor bu durumda sağlık açısından iyi değil.ben bundan sonra hafta sonu yaptığım kaçamağı hafta içi düşünüyorum.Ama genel olarak güzel mekan.Hizmetleri de gayet iyi.Masaj servisi yeterli ve işi bilen kişiler yapıyor.
Deniz D23/03/2016 15:10:15