Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

İnka Pansiyon  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

İnka Pansiyon
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 70,00 ₺

Adını ülkemizden çok uzakta olan eski bir uygarlıktan alan ve medeniyetler beşiği İstanbul’un en özel köşesinde Büyükada’nın kalbinde yer alan İnka Pansiyon eşsiz bir konfor eşliğinde bu özel köşeyi keşfetmeniz için sizi yıl boyunca ağırlamayı bekliyor. 7 odası bulunan pansiyon şehirden uzaklaşmak ve kendini yenilemek ve tazelemek isteyenler için bulunmaz bir nimet. Konumu itibari ile adanın görülmesi gereken her köşesine oldukça yakın olan pansiyon uygun fiyatları ile de göz dolduruyor. 
İnka Pansiyon misafirleri personelin destekleri sayesinde bisiklet kiralamaktan gezilecek yerler konusunda bilgilendirilmeye kadar birçok konuda yardım alabilirler. St. George Manastırı’na 2,8 kilometre uzaklıkta bulunan bu tesisin feribot iskelesine uzaklığı ise metrelerle ölçülebilecek seviyededir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Artık ilgilenme zamanı gelmiş diyorum.  3.0

Demir A
Standart balkonlu bir odaydı. Otelin mimarisi güzeldi. Özellikle kahvaltı yaptığımız terası çok beğendim. Kaldığımız oda biraz küçüktü. Otel biraz bakımsız kalmaya başlamış sanırım. Artık ilgilenme zamanı gelmiş diyorum.
Demir A06/06/2016 14:38:39

huzur dolu bir tatildi  4.0

Yadigar A.
Adalara ilk gittiğimde oradan dönmek istememiştim. Ayaklarım geri geri gitmişti, dönerken hatta günü birlik gitmiştim o gittiğimde. Sonradan işlerimi ayarlayıp 4 günlüğüne gittim bu kez ve her şey rüya gibiydi. Doğanın kucağında mükemmel zaman geçirdim. Burası da rüyamın bir parçasıydı. Rahat ve huzurlu bir yer. Çalışanlarda çok iyilerdi, çok sıcak davrandılar sanki aileden biriymişim gibiydi her şey. Odaları da rahattı ve ben severek kaldım. Adalarda dört gün geçirdim ve doğayla baş başa kalmak bütün stresimi almıştı. Denizin mis gibi havası eşliğinde dolaşmak ve bisikletle gezmek beni çok mutlu etmişti. İşlerimi bırakıp buralara yerleşsem keşke.
Yadigar A.14/03/2016 19:09:12