Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

İremit Pansiyon Macahel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

İremit Pansiyon Macahel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Geleneksel köy evinde Artvin’in tüm güzelliklerini siz değerli müşterilerine sunan İremit Pansiyon Macahel sahip olduğu manzarası ile huzur kavramının en üst safhaya çıkmasına kaynaklık etmektedir. Kusursuz hizmet anlayışı ile birinci sınıf planlamaya ev sahipliği yapan otelimiz ısıtma sistemi aracılığı ile hizmet vermektedir.

Bünyesinde ücretsiz otopark, sigara içilmeyen oda, 7/24 açık ön büro ve bahçe bulunduran İremit Pansiyon Macahel ek ücret karşılığında restaurant, çamaşırhane hizmetlerinden de faydalanmanıza olanak tanımaktadır. Müşteri bütçesine sahip olduğu planlamalar ile uygunluk gösteren İremit Pansiyon Macahel ile sizler de kusursuz konaklama ihtiyacını enlerde yaşayabilirsiniz

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Muhlamayı unutamam  5.0

İnci D.
Pansiyon sahipleri çok sıcak kanlı ve becerikliler. Sevda hanımın yemekleri bizi mest etti. Kendimizi evimiz de hissettik doğrusu.Yer inanılmaz güzel, şelaleler, ovalar,dereler ve her yer cennet gibiydi harikaydı. Kahvaltı da doğal gıdalar mevcut ve ele ki muhlamayı asla unutmam ilk defa tattım ve hayran oldum lezzetine ellerinize sağlık diyorum. Şimdiden seneye gitme planları yapmaya başladım.
İnci D.27/03/2016 15:01:52