Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Irmak Tatil Çiftliği  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Irmak Tatil Çiftliği
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 213,00 ₺

Yeşilliklerin, üzüm bağlarının ve gül bahçesinin ortasında yer alan Irmak Tatil Çiftliği Bozcaada’da huzurun adresi olarak gösterilebilecek bir tesis. 9 konaklama birimine sahip olan bu çiftlikteki her bir konaklama alanında misafirlerinin ihtiyaç duyabileceği her ayrıntılı titizlikle düşünülüp hazırlanmıştır. 
Irmak Tatil Çiftliği de adadaki çoğu tesis gibi oda ve kahvaltı konsepti ile hizmet veriyor. Sadece bahar ve yaz döneminde açık olan tesiste konaklama için Nisan ve Kasım ayları arasında bir zaman belirlemelisiniz. Sadece bedeninizin değil ruhunuzun da dinlendiğini hissedeceğiniz konuk evi ada merkezine yakın olması sebebi ile gezilmesi gereken yerlere de oldukça yakın mesafededir. Bu çiftlik evi sayesinde unutulmaz anılara sahip olmak ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için yerinizi şimdiden ayırtmayı unutmayın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Fiyat biraz yüksek düzenleme yapılırsa daha iyi olur.  4.0

Hasan G
Yeşillik içerisinde harika bir atmosfere sahip bir yer. Odalarının temizliği olsun yemeklerinin hem hijyenik hem de lezzetleri olsun gerçekten harika. Konuklara aile sıcaklığında davranmaları da çok hoşumuza gitti. Fiyat biraz yüksek düzenleme yapılırsa daha iyi olur.
Hasan G23/05/2016 11:32:49

Huzurun adresi.  3.0

Aylin Seçil R.
Yaşadığım kalp kirikligindan sonra arkadaşımın önerisi ve katılımı ile kendimi burada buldum. Bana iyi geleceğini söylediğinde inanmamistim ve israrlarindan kurtulmak için tamam demiştim iyikide demişim.Huzurun adresi desem yalan olmaz. Şehrin kalabalığını ve sıkıntılarımı atmamda gayet önemli bir rolü oldu. Odaları kullanışlı ve ihtiyaçları karşılayacak bir şekildeydi.Açık alanda kahvaltı mis gibi havayla bir araya gelince güne harika başlıyorsunuz. Günün ilerleyen saatlerinde çevreyi gezmeye ve güzellikleri görmeye fırsatınız oluyor. Yeşillikler harika ve siz istemesenizde huzurun içine cekiliyorsunuz.
Aylin Seçil R.16/01/2016 22:00:23