Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

İsmail Bey Konağı  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

İsmail Bey Konağı
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Kastamonu merkeze yolunuz düştüğünde, tatil yapmak amacıyla bir-iki gününüzü değerlendirmenizi tavsiye ettiğimiz İsmail Bey Konağı’nın hizmetlerini yakından incelemenizi tavsiye ediyoruz. Konaklama hizmetlerinde en iyi seçeneklerle müşterilerini ağırlayan güler yüzlü personele sahip olan İsmail Bey Konağı, ailece tatil yapmak için de oldukça uygun bir yer. Çam kokusu ve kuş cıvıltısı içinde uyanacağınız sabahlarda, kahvaltı lezzetleriyle buluşarak, daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İsmail Bey Konağı ayrıcalıklı hizmetlerinde oda hizmetlerinde de en mükemmelini sunuyor. Banyo, tuvalet, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi hizmetlerini sunan konak ile çok iyi zaman geçirebilirsiniz.

Modern tasarımlar, farklı bakış açısında manzaralı odalar ve en kaliteli hizmet seçeneklerini Kastamonu merkezinde siz değerli misafirlerine sunan İsmail Bey Konağı ile en iyisine sahip olacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzel bir iftardı .... tüm personele teşekkür ederiz ????  4.0

Vildan
Güzel bir iftar yemeğiydi.Gerek yemeklerı , gerek kiraz ağaçları , bahçedeki salıncak , çocuklar için dolaşabilecekleri rahat bir ortamdı. Yemeklerde kullanılan ürünlerin kaliteli olduğunu düşünüyorum.Yağmur yağınca oturabileceğiniz kapalı ortamı var.Namazlarımızı da eda edebileceğiz yer gösteriyorlar.Sadece çayımızı biraz beğenemedim, daha iyi sıcak olabilirdi.Onun dışında her şey güzeldi.Personel hızlı ve ilgiliydi , çok teşekkür ederiz.Allah konağınıza bereket personelinize hayırlı çalışmalar nasip etsin.Yolunuz açık olsun.
Vildan15/06/2017 00:29:24

başarısız buldum.  2.0

Perihan E.
Odalar konak yapısına uysun diye kanaviçelerle süslenmiş de uyum nerede? Tamamen ne yapacağını bilemeden tasarlanmış, modern mi olsak, konak ruhunu mu yansıtsak karar verememişler ve ortaya çok saçma bir görüntü çıkmış. Yemekler de oldukça kötü. Nereden burayı seçtik bilmiyorum ama bir daha tercih etmeyeceğimden eminim. Bahçe ayrıntısı falan güzel, çalışanlar da özverili ama odalar ne rahat ne de görüntüsü hoş. Üstüne bir de yemekler uymayınca… Hiç gerek yok.
Perihan E.25/03/2016 13:39:33