Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Isperia Davraz Hotel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Isperia Davraz Hotel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 250,00 ₺

Olağanüstü hizmet anlayışı ile her geçen gün farklılık yaratan Isperia Davraz Hotel aracılığı ile sizler de hayalinizdeki tatil platformunu gerçeğe dönüştürerek harikalar yaratabilirsinizi. Kusursuzluğu ile tanınan Isperia Davraz Hotel 65 yatak kapasitesine ve 17 odaya ev sahipliği yapmaktadır.
 Olağanüstü sonuçlar elde edilmesi adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen Isperia Davraz Hotel aynı zamanda tüm detayları düşünerek hareket etmektedir. Isperia Davraz Hotel’in tüm odalarında internet, bar cafe, 24 saat boyunca açık ön büro, jeneratör ve oda servisi yer almaktadır. Davran Kayak Merkezine yaklaşık olarak 26 KM uzaklıkta bulunan Isperia Davraz Hotel  kısa zaman zarfı içinde arzu ve isteklerin yanıtlanmasına olanak tanımaktadır

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kış havası ve tertemiz  5.0

Menekşe Rem
Manzarasıyla harikalar diyarı bir otel.Temiz hava ve bir o kadar nefis manzara.Kafa dinlemek ve eğlenmek için tercih edilebilecek en güzel yerlerden birisi.Kayak merkezine biraz uzak olsa da aslında çokta gerek yok.Çünkü bulunduğu konum itibariyle zaten her şeyi bünyesinde barındıran yer.Bizler ailece çok memnun kaldık.Tavsiye ederiz.
Menekşe Rem17/03/2016 13:50:50