Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

İstiklal Apart  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

İstiklal Apart
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

İstanbul’a yapacağınız kısa ve uzun süreli konaklamalarınızda Beyoğlu’nda bulunan İstiklal Apart İstanbul’daki ikinci adresiniz olacaktır. Tüm dairelerinde ihtiyacınız olan rahatlığı, konforu ve tam donanımlı eşyaları bulabileceğiniz gibi hareketli Taksim, Beyoğlu’nda da her yere yakın konumla gezilerinizi yapabilecek, tramvay ve metro ayrıcalığıyla gezilerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Tüm dairelerinde oturma gurubu, yatak odası, mutfak ve mutfak eşyaları bulunmaktadır. Ayrıca manzaralı balkonlar, merkezi ısıtma, klima, uydu yayını, TV, sıcak su, ocak, buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinesi ve tüm eşyalarıyla rahat bir banyo bulunan İstiklal Apart’da rahatlığınız için her şey düşünülmüştür. Evinizin konforunda bir konaklama yaşayacağınız İstiklal Apart ayrıcalığıyla yemeklerinizi kendiniz yapabilir ya da hareketli Beyoğlu’nda farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tercih yinede sizlerin.  2.0

Galip D
Çok memnun kalmadım özellikte geceleri otelde çok ses vardı. Sabah kahvaltısı da çeşitli değildi. Bu konular dışında sorun yoktu ama zaten bunlar kendi başına bir sorun bence. Tercih yinede sizlerin.
Galip D07/06/2016 08:31:22

her şey bir arada güzel bir tatildi  4.0

Suzay K.
İstanbul’ sık sık gelemiyorum ve geldiğim de de her şeyi bir arada halletmek istiyorum. Bu apartın yeri benim için harika bir noktada. Kurduğum hayallerim ve planlarıma bozulmadan, mutlu olarak dönüyorum. Rahat odaları var. Temiz de bir yer ve çok güzel bir konumu var. Eğlencenin dibine vurmuştum. Doyasıya eğlendim ve İstiklal Caddesi’nde alışverişimi de yaptım. Yemek deseniz zaten ne arasanız var bu caddede. Harika bir tatil yaptım ve dinlene de bildim burada, hem de manzaralı balkonunda keyif kahvesi içerken. Çok güzeldi her şey.
Suzay K.18/03/2016 14:10:50