Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Jeans Club Hotels Festival  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Jeans Club Hotels Festival
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Jeans Club Hotels Saphire, Tekirova yakınlarında kıyıda yer alan bir tesistir. Otelde yüzme havuzu, özel plaj ve spor salonu bulunmaktadır. Tüm odalar klimalı ve balkonludur. Jeans Club Hotels Saphire bünyesindeki çok çeşitli olanaklar arasında restoran, tenis kortları, sauna ve mağazalar sayılabilir. Otelde biri havuz başında olmak üzere 2 bar hizmet vermektedir. Açık tatlı su havuzu, kapalı yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Plajı kullanan konuklar için şezlonglar ve soyunma kabinleri temin edilir. Tesisin modern odaları minibar ve TV ile donatılmıştır. Otelin deneyimli ilgili personelleri her türlü sorununuzda sizlere 24 saat yardımcı olacaklardır. Odalar sizin konforunuz ve rahatınız adına döşenmiştir.
Jeans Club Hotels Saphire'de ücretsiz otopark mevcuttur.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Keşfedilmemiş cennet  3.0

Figen M
Burası keşfedilmemiş bir cennet desem yeridir, oldukça konforlu bir tesisti doğruyu söylemek gerekirse çok memnun kaldım. Tesis oldukça kaliteli hizmet sunuyor ve fiyat aralığı da uygun. Sevimli bir tesis ve beklentilerinizi karşılayacak düzeyde diyebilirim. Bu tesiste 3 gün boyunca konakladım. Animasyon ekibi son derece başarılı, küçük kızım gösterilere hayran kaldı.Özellikle İbrahim Bey mükemmel bir insan. Servisin hızlı olması mükemmel bir şey burada bekleme derdi yok.
Figen M29/05/2016 10:59:28

Kısmet olursa seneye tekrardan geleceğim  4.0

Adem P
Ucuz bir tatil arayanlardansanız gelebilirsiniz bence. Fakat klima, kusursuz mobilyalar gibi beklentiler içerisinde girmeyin derim. Bunları düşünerek gelirseniz iyi edersiniz. Çalışanlar gayet ilgili, animasyon gösterilerinden de memnun kaldım. Haziranın 28 inde gittim 6 temmuzda geri döndüm. Başta animasyon ekibinde yer alan İbrahim Bey olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Eğer kısmet olursa seneye yaz sezonunda eşim ve küçük kızım ile birlikte tekrardan geleceğim.
Adem P15/02/2016 15:44:43