Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Jerveni Cave Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Jerveni Cave Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Eski bir Rum Köyüne konuk olmaya ne dersiniz? İşte sizleri tarihin en can alıcı anlarına götürecek eşsiz bir konaklama yeri Jerveni Cave Hotel. Burada sessizliğin sesini dinleyecek ve huzurun tanımını yapacaksınız. Dinlenmek ve harika günler geçirebilmek adına kendinizi ödüllendirin. Tüm olanaklarımızla sizlerin rahatını ve en önemlisi de huzurunu düşünen otelimizde gerçek bir dinlence yaşayacaksınız.
 Jerveni Cave Hotel, otantik odaları, küçük müzesi, geleneksel yemekler sunan restoranı ile düz ekran TV, ısıtma sistemi, balkon ve teras sağlamaktadır. Ayrıca çalışma masası, oda temizlik, çay kahve makinesi, eşya dolabı uydu yayını, fön makinesi, havlu, klima, telefon, televizyon, internet, serbest hayvan girişi, otopark gibi olanakları da bulunmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

5 günlük evimiz burası  4.0

Yasemin Ala
Mimarisi çok hoşumuza gitti. Kuzenim ve 4 arkadaş burada kaldık. Turla gelmiştik ve 5 gün gibi bir zamanda burası bizlere ev sahipliği yaptı. Otel değil gerçekten evimiz oldu 5 gün. Her konuda harikaydı. Otel çalışanları hem sıcak hemde tavırları beyefendi gibi.
Yasemin Ala07/06/2016 07:03:16

mükemmel bir tatil geçirmiştik.  4.0

Kafiye Ç.
Kültür tatili yapmak en sevdiğim. Her yaz başka bir yere gidiyordum. Geçen yaz da Kapadokya’ya gittim. Öyle güzel yerler ki her insan mutlaka gelip görmeli buraları. Biz eski bir Rum köyüne geldik ve bu oteli seçtik. Çok memnun kaldık. Öyle hoştu ki tarihi kokladık resmen. Odaları çok başkaydı. Buralar beş yıldızlı otellere değişilmez kesinlikle. Tabi bu benim tatil anlayışıma göre. Çok rahat etmiştik otantik olarak döşenmiş bu yerde. Çalışanlarda çok iyilerdi, çok sevdik çok da güzel anlaşmıştık. Köy gerçekten harikaydı. Bir kez daha gitmek istiyorum buralara.
Kafiye Ç.17/03/2016 12:49:43