Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Julian Club Hotel  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Julian Club Hotel
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 88,00 ₺

Julian Club Hotel, Marmaris merkeze 1 km, havaalanına 90 km mesafededir. Otel çok geniş bir alana kurulmuş olup çok geniş kapsamlı hizmet vermektedir. Kendini yenileyen mekan yeni tasarım ve dekoru ile gelen misafirlerini ağırlayacaktır. Şık görünüm elde eden otel, hizmet konusunda gelen misafirlerine aile sıcaklığını yaşatmaktadır.

Yenilenen odalarıyla oldukça rahat bir ortam sunan Julian Club Hotel, gelen konuklara daha temiz ve konforlu yer sunarak hizmete tekrardan başlamıştır. Seçilen eşyalar göze hitap ettiği gibi rahatlık konusunda da oldukça iyidir. Klima, tv uydu yayını, mini bar, özel duş kabini ve bütün manzarayı rahatlıkla izleyebileceğiniz geniş balkonlar bu hizmetlerin sadece bazılarıdır.

Otel aktivite bakımından kendini zenginleştirerek gelen ailelere, özellikle çocuklara ve gençlere çok güzel vakit geçirme imkanı sunmuştur. Buraya gelip canım sıkıldı demek imkansızdır. Her konuda kendini yenileyen konaklama yeri genel olarak diğer otellerden farkını ortaya koymuştur. Ünlü plajlara yakınlığı da konumu açısından özel bir yere sahiptir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...