Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kaçkar Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Kaçkar Pansiyon
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 112,00 ₺

Artin-Yusufeli sınırlarında yer alan Kaçkar Pansiyon 2003 yılından günümüze dek hizmet vermektedir. Yüzde yüz ahşap aracılığı ile inşa edilen Kaçkar pansiyon cam yünü aracılığı ile izole edilmiştir. 24 saat boyunca sıcak su hizmeti veren Kaçkar Pansiyon beklentilerin çok daha fazlasını karşılamak adına müşterinin arzu ve isteklerine yanıt vermektedir.

Pansiyonumuz sigara içilmeyen oda ve ücretsiz internet hizmeti sunmaktadır. Ek ücret aracılığı ile retaurant ve çamaşırhane hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Toplam 16 odaya ev sahipliği yapan Kaçkar pansiyon kalorifer sistemi ile hizmet vermektedir. Yöresel tatlar aracılığı ile damak zevkine hayran kalacağınız yemek salonunu ön plana çıkarmakta ve kusursuz kamelyası ile de hizmet vermektedir. Sizler de birinci sınıf kaliteye sahip konaklama hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız Kaçkar Pansiyon’u mutlaka denemelisiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bizlere verilen hizmetten dolayı teşekkür ederiz.  4.0

Esme Y
Bu kadar mükemmel havası ve atmosferi olan bir otelde kalmadım daha önce yalana gerek yok. Kaldığım otelleri toplasam buranın yarısı kadar etmeyecektir. Huzur var sessizlik var artı tertemiz bir mekan. 5 günlük kafa dinlemek için az geldi ama yine gelme planlarımız var. Bizlere verilen hizmetten dolayı teşekkür ederiz.
Esme Y20/06/2016 08:01:46

anlatılmaz yaşanır  5.0

İbrahim B
Tam bir aile pansiyonu eşim ve oğlumla beraber o manzarada gezmek,oksijen ve temiz hava almak muhteşemdi. İsmail abi ve eşine çok teşekkür ediyoruz. Bizi sanki pansiyonda değil evlerinde misafir edermiş gibi ağırladılar. Bu otelin yerine, yemeklerine,manzarasına doymak mümkün değil. Kafa dinlemek için artık başka yere gitmeyiz tek adresimiz belli artık. Biz otelimizi bulduk.
İbrahim B27/03/2016 15:59:39