Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kalamış Residence  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Kalamış Residence
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Kusursuz hizmet potansiyeli ile tanınan Kalamış Residence sahip olduğu mükemmel manzarası ile lüks mekânın ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Birinci sınıf hizmet planlaması aracılığı ile vizyonunu her geçen gün geliştiren Kalamış Residence aile sıcaklığı formunda hizmet sağlamaktadır. Tesisimiz ücretsiz gazete,  uyandırma servisi, internet, havaalanı servisi ve oda servis hizmeti sağlamaktadır.
 Kalamış Residence’ın sahip olduğu tüm odalarda banyo, eşya dolabı, havlu, internet, TV, havlu ve tuvalet yer almaktadır. Sahip olduğu vizyonunu her geçen gün geliştirerek farklılaşan Kalamış Residence uygun bütçe planlaması ile müşterisinin avantaj sağlamasını desteklemektedir. Sizler de Kalamış Residence aracılığı ile düşlediğiniz günleri gerçeğe dönüştürerek kusursuz tatil platformunu ön plana alabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Beğendim  3.0

Cihan L
Bir haftalık tatilim rüya gibi geçti , her şey tek kelime ile mükemmeldi. Otelin odaları çok güzel bir şekilde hazırlanmıştı, her şey yerli yerindeydi.Özellikle odama tek kelime ile bayıldım, dizaynı gerçekten muhteşem.. Personellerin hepsi samimi ve cana yakın insanlar, bu konuda da benden geçer not aldılar diyebilirim. Burada ki manzara tek kelime ile mükemmeli huzur bulmak isteyenlere şiddetle tavsiye edilir.
Cihan L21/06/2016 13:29:21

sıcak, temiz ve manzaraya hakim.  4.0

Onur H.
2 hafta önce ailemle birlikte 4 gün kaldığımız Kalamış Residence’ta rahat bir konaklama yaşadık. Daireleri oldukça sade ve bir o kadar da şıktı. Renk uyumu ve mobilya seçimleri gayet başarılı. Kış mevsiminde konaklamamıza rağmen ısınma sorunu yaşamadık ki en çok korktuğum buydu. Küçük bir bebeğimiz olduğundan iki konu bizim için önemliydi; hijyen ve sıcaklık. Neyse ki otel şansımızdan bu iki konuda da oldukça yeterliydi. Çalışanları da kaliteli ve güler yüzlü. Ailece kalacaklara tavsiye edebileceğim seçkin bir otel. Ayrıca üst katları tercih edin. Manzara süper.
Onur H.17/03/2016 00:56:50