Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kale Hotel Pamukkale  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Kale Hotel Pamukkale
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 19,00 ₺

.Birinci sınıf hizmet planlaması ile her geçen gün olağan vizyonunu geliştirerek prestijini artıran Hotel Pamukkale açık yüzme havuzuna sahiptir. Balkonlu odaları ile doğanın tüm güzelliğini siz değerli müşterilerine izleme fırsatı sağlayan Hotel Pamukkale, yöresel halılar ve sade mobilyalar aracılığı ile şıklığın ön plana çıkmasını sağlamaktadır.
Geleneksel Türk yemekleri ile damak zevkinizi fetheden Hotel Pamukkale büyük pencereleri ile ortamın aydınlık kalmasını desteklemektedir. Kireçteşı havuzlarına yaklaşık olarak 4 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Hotel Pamukkale restoran, otopark, sigara içilmeyen oda,  oda servisi ve internet hizmeti vermektedir. Uygun fiyat aralığı ile tercih sebeplerini artıran Hotel Pamukkale’ye mutlaka merhaba demelisiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gecelik uygun  3.0

Berkay T
Ben 1 gecelik kaldım.Uzun kalmadığım için çokta incelemedim doğrusu.Ama odaları oldukça temiz.Çalışan arkadaşlar müşteriye karşı olumlu tavırlar yaklaşıyor.İş seyahatine çıkan arkadaşlar için ideal kalınacak mekan.Fiyatı da oldukça cazip.
Berkay T16/03/2016 13:59:44