Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kale Pansiyon  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Kale Pansiyon
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Kale’nin en güzel yerine konuşlanmış otantik yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Kale Pansiyon misafirleri için her türlü hizmeti sunmaktadır. Uzman ve güler yüzlü personel sizlere keyfi sunmaktadır. Tüm alanlarda bulunan klima hem havayı temizlerken hem de mekânların ferahlamasını sağlamaktadır. Erişime hazır kablosuz internet servisi sunan Kale Pansiyon kapıları her daim sizlere açıktır.

 Temizliğine itina gösteren otelde tüm konaklama birimlerinde ortopedik yatak ve yastık bulunmaktadır. Banyosu ve tuvaleti oda içerisinde yer alan otelimizde tüm odalarda yatak ve şifonyer bulunmaktadır. Özel banyoda duşa kabin yer almaktadır. Yine tüm odalarda düz ekran TV, uydu alıcısı, TV sehpası, masa ve sandalye, banyo malzemeleri bulunmaktadır. Ayrıca misafirlerine özel olarak Kale Pansiyon ücretsiz otopark hizmeti sunmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Herkesin gelip görmesi gereken bir yer burası.   4.0

Samet G
Otele geçen hafta iş için gittik. Otel ortamı, konumu, yemekleri gayet güzel. Çalışanlardan olumsuz bir tavrın aksine arkadaşmış gibi ilgi gördük bu da beni memnun etti. Herkesin gelip görmesi gereken bir yer burası.
Samet G11/06/2016 11:16:29

koylar mutlaka görülmeli..  3.0

Tuna B.
Özellikle yalnız ya da benim gibi bekâr arkadaşlarımla çıktığım tatillerde hesaplı oluşu nedeni ile pansiyonları tercih ediyorum. Amaç denize girmek ve dinlenmekse bunu pansiyonda da yapabiliyorsunuz. Kale pansiyon’da 2 yıl önce Eylül başında kaldık birkaç arkadaşımla. Plaj alanının olmaması bizim için sorun değildi fakat başka konuklardan sıkıntı yaşayanlar oldu tabi. Genel anlamda temiz ve küçük bir pansiyon. Odaları etnik bir havaya sahip. Civarda çok mükemmel koylar olduğunu belirtmek isterim. Bunun için tekne turlarına dâhil olabilirsiniz. Görülmesi ve keşfedilmesi gereken güzellikte yerler. Ama tabi pansiyonda kalmak tercih meselesi. Ne kadar da olsa otellerin konforunu bulamayabilirsiniz.
Tuna B.23/03/2016 12:18:54