Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kalimerhaba Motel & Restaurant  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Kalimerhaba Motel & Restaurant
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Kalimerhaba otel ve restaurant yaklaşık 25 yıldan beri aynı kurucu aileye ait olup, aile şirketi olarak işletilmektedir. Adanın doğal hayatıyla organik bağlı olarak kendi restoranında aile bireyleri tarafından hazırlanıp yabancı eli değmeyen nefis, leziz yemekleri sizleri beklemekteyiz. Otelimizde evlilik cüzdanı geçerli kabul edilmekte olup, restoranımızda alkollü içki servisimiz mevcut değildir. Bu özelliği itibarı ile de adanın tek işletmesidir. Kalimerhaba otel ve restaurant Gökçe adanın kaleköy balıkçı limanı mevkiindedir otel 9 odalı 25 yatak kapasiteli bütün odalarda wc duş klima mini buzdolabı saç kurutma makinesi televizyon mevcuttur restaurant kısmı ev yemekleri adanın yerel balıkları eşsiz kuzu eti ızgara çeşitleriyle siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.
Kalimerhaba otel ve restaurant bir aile güveni ve sıcaklığındadır. Kendinizi evinizde gibi huzurlu ve konforlu hissedeceksiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Evlilik cüzdanı  5.0

Sinem Keten
Otele evli çiftler girebiliyor. Evlilik cüzdanı olmadan herhangi bir şekilde içeri girişiniz sağlanmıyor. Aile yeri olduğu için de alkol tarzı içeceklerin servisi de sunumu da yasak. Hatta otelde bulunmuyor bile.
Sinem Keten27/03/2016 15:34:01

Asmalı Huzurlu Otel  4.0

Kartal T.
Asmaların altında aileniz ya da arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirebileceğiniz bunun yanında lezzetli yemekleri ile mest olabileceğiniz bir yer. Hele ki ızgara çeşitleri ve benim şiddetle tavsiyem olan ızgara köftesini tatmanızı öneririm. İşletme sahibi çok sıcakkanlı biri olmakla birlikte ortamın rahat ve huzurlu olmasına önem vermesi de dikkatlerden kaçmıyordu. Bu bölgeye geldiğim vakit her zaman uğrayacağım yerlerden biridir.
Kartal T.24/03/2016 17:26:19