Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kapadokya Ihlara Konakları & Caves  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Kapadokya Ihlara Konakları & Caves
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 130,00 ₺

Kapadokya da Güzelyurt Gelveri de tarihi yaşatan bir konumda, eskiden Rumların kasabası olan Kapadokya’nın güneşinde harika bir konaktan bahsedicez. Buranın her bir dokusu, yapısı ve ambiyansı hiçbir şekilde bozulmamış havasını sizlere sunuyor. Kapadokya Ihlara Konakları & Caves, Ortodoksların yaptıkları muhteşem tarihi evler ve kiliselerle kültürünü sizlere tanıtıyor. 7 konaktan oluşan otelimizin bazı odaları mağara (cave) bazıları ise Gelveri doğal taşları ile yapılmış kemerli odalardan oluşuyor. 
 Kapadokya Ihlara Konakları & Caves de Cave tarzı şarap odalarımız bulunmaktadır. 180 kişilik kapasitede olan restoranımızda lezzetli yemeklerimizin keyfini çıkarabilirsiniz. Konağımız Ihlara Vadisine 14 km mesafededir. Oda ve tesis özelliklerimizin ayrıntıları ve erken rezervasyon fırsatları için bize mutlaka ulaşın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kalmadığım otellerden biriydi ama artık kaldık ve güzel  4.0

Muttalip ı
Kendinizi özel hissediyorsunuz. Müşteri değil misafir mantığı hakim. Bütün personeller ilgili en önemlisi yüzleri gülüyor. Kahvaltı gayet iyi. Hele ki akşam yemeklerini yediniz mi tamamdır. Ben o kadar otelde kaldım yıldızlı hemde ama buranın rahatlığını alamadım. Hepsi beton yığını şimdi kanaat getirdim artık.
Muttalip ı07/06/2016 07:10:09

çok özel bir deneyim oldu  4.0

Cavit K.
Bir arkadaşım gitti daha önce ve burayı anlata anlata bitiremedi. Eski yerleşim yeriymiş ev mağarada kaldığını söyledi. Çok ilgimi çekmişti. Yakın bir tarih için hafta sonuna plan yaptım ve topladım çantamı bu kadar rağbet gören bir yer olabileceğini tahmin etmemiştim. Mağaradan oda olarak düzenlenen bu tesis öyle doluydu ki zor yer bulabildim ve tabi ki mağaralar doluydu. Konaklarında kaldım bende. Oralarda çok rahat ve çok güzeldi. Dekorasyonu ve konakların havasında tarihi koklayabiliyorsun. Çalışanlar çok iyiydi mağaradan yaptıkları odalarda yer bulamayınca çok üzülmüştüm, beni gezdirdiler, insan adeta büyüleniyor. Yaz mevsiminde kalmıştım ama o yapı o kadar güzeldi ki oldukça da serindi.
Cavit K.17/03/2016 14:57:43