Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kapım Otel  Otel Puanı : 1 1 kişi yorum yapmış.

Kapım Otel
%20 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 275,00 ₺

Tatil günleriniz İstanbul Ağva’da değerlendirmek isteyenler için olanaklarıyla en iyi şekilde konaklama hizmetleri sunan Kapım Hotel farklı yönleri, eşsiz hizmetleri ve odalarındaki rahatlığıyla yaz tatilinin daha keyifli geçmesini sağlamaktadır. Ağva sahillerine 15 dakika mesafede yer alan otelin hamaklarında dinlenebilir, bahçesinde mis kokulu çiçekleri arasında kitabınızı okuyabilirsiniz. Anadolu yakasının en güzel yerlerinden olan Ağva’da nehir kenarında yer alan Kapım Hotel’in tüm odalarında; banyo, WC, TV ve tesis alanında kullanabileceğiniz ücretsiz wireless ağı bulunmaktadır. Yemeklerinizi değerlendirebileceğiniz çok sayıda restoran ve kafeterya otel çevresinde sizleri bekliyor.
Tatili en keyifli hale getirmek için gerekli tüm hizmetleri sunan Kapım Hotel Sabiha Gökçen Havaalanına 69 KM. uzaklıkta yer almakta olup, ücretsiz otopark hizmetiyle tatilinizi renklendiriyor..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ya arkadaşım çok şey istemiyoruz biraz hizmet hepsi bu.  1.0

Ali Ömer B
Bu tesis kalınacak bir tesis değil. Kahvaltı olabilir ama yine de değmez. Buraya verilecek paraya yazık, çöpe atmayın, biz paramızı zor kazanıyoruz, iki gün dinlenelim diyoruz ama hep hüsran yaşıyoruz.Sakın tercih etmeyin pişman olursunuz.Ya arkadaşım çok şey istemiyoruz biraz hizmet hepsi bu.
Ali Ömer B26/03/2016 09:14:16