Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kaptanköy Motel Restaurant  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Kaptanköy Motel Restaurant
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Sakinlik, huzur ve doğayla iç içe bir tatil. Söylerken bile kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? O halde bu sakinliği ve huzuru yaşamak için Marmaris- Orhaniye’ye gelmeniz ve Kaptanköy Motel Restaurant ayrıcalığıyla da tatilinizi yapmanız gerekmektedir. Eşsiz manzaralı yeşillikler içinde bir bahçeyle konuklarını karşılayan Kaptanköy Motel Restaurant sunduğu ayrıcalıklarla da unutulmaz bir tatil vaat ediyor. Plajında da sakinliği yaşayıp denizin, güneşin ve doğanın tadını çıkaracak gece ise yıldızlarla dolu kumsalda dalgaları ve yakamozu yaşayacaksınız. Kaptanköy Motel Restaurant’ın odalarında klima, sıcak su, mini buzdolabı, internet bağlantısı, manzaralı balkonlar, TV ve banyo bulunmaktadır. Bahçede yetişen tazecik domates, salatalık ve yeşilliklerle şöyle keyifli bir sabah kahvaltısı yapıp, eşsiz doğanın kokusunu içinize çeker ve kuş cıvıltıları müziğiniz olur.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer.  4.0

Yusuf U
Çok güzel bir saray mimarisi var bu otelin.Personel güler yüzlü yardımsever. Yemekleri harika. Daha önce bu kadar güzel manzarası olan bir yer kaldığımı hatırlamıyorum. Akdeniz ayaklarınızın altında duruyor. Hafif dalgalı müthiş bir atmosferi var. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer.
Yusuf U11/06/2016 11:05:15

teşekkürler.  5.0

Remzi Ş.
Tam da Akdeniz havasını soluyabileceğiniz eşsiz bir doğa. Yapmacık insan kalabalığından uzakta, doğanın ve denizin nefesi üzerinizde, huzurlu ve sakin bir tatil. Candan insanlar tarafından içtenlikle ağırlandığımız farklı tatta bir tatil oldu bizim için. Hiçbir tatilimizi bu kadar yalın ama bu kadar mutlu ve huzurlu geçirmemiştik. Karmaşadan kopamayalı ne kadar da uzun zaman olmuş meğer. Oraya gidince anladık. Denizi, organik kahvaltısı, enfes yemekleri, öğleden sonra hamak kestirmeleri, akşam açık büfe olamayan ama lezzeti doruklarda yemekleri ile bize bu keyifli tatili yaşatan herkese sevgiler.
Remzi Ş.23/03/2016 00:17:46