Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Karadut Bağevi  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Karadut Bağevi
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Adada en eski ailelerden olan bir ailenin 50 sene kadar ev olarak kullandığı ve daha sonra restore edilerek 2010 da konaklama için hizmete açılan Adadaki Evimiz adını da yine bu hikâyeden almaktadır. Türk mahallesinde bulunan ve ufak bir meydanda bulunan bu ev, merkezi konumuyla ve hem de sakin bir yapısıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Adadaki Evimiz bir evde bulunabilecek tüm her şey bulunmaktadır.
 Kahvaltılar yöresel lezzetlerden oluşmaktadır. Bungalov karavanlar, tesis çadırı ve konaklama, kendi çadırınızı kurma imkânı gibi kamp için her olanağı kullanabilirsiniz. Bozcaada’nın güneyinde yer alan kamp alanı merkezine 5 km, muhteşem Ege denizine ise yalnızca 200 metre uzaklıkta bulunan Adadaki Evimiz Ayazma plajına yaklaşık 300 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanı ise toplamda 7,5 dönüm araziye kuruludur. Çam ağaçlarıyla korunaklı kamp alanı gölgeliklerden oluşmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

daha uzun kalmayı düşünüyoruz.  5.0

Bird12
Sabah uyandığınızda kuş cıvıltıları ve at kişnemeleriyle uyanıyorsunuz. Doğayı bozmadan özenle yapılmış bir köy oteli olmuş.Yeşillik cenneti içinde temiz havayla baş başa ohh harika tatil.Bütün şehir stresimi burada attım ve eşim de çok sevdiği için bu tarz yerleri güzel 10 gün geçirdik.Bir daha buraya gelirsek ki gelme planlarımız var daha uzun kalmayı düşünüyoruz.
Bird1227/03/2016 07:26:26

İç huzuru yakaladığım tek yer  5.0

Emre Y.
Şehirlerin kalabalık ve gürültüsünden kaçmak biraz kendi içimizden gelen sesleri dinlemek için ada yollarına düştük. Eşim ile birlikte bir tatil köyü yerine iç huzuru yakalayabileceğimize inandığımız bağ evine geldik. Gerçekten taş binaların içinde insana huzur veren bir serinlik vardı. Binadan çıktığımızda yemyeşil bir çarşafı andıran doğa huzur ve mutluluk veriyordu. Bağlardan gelen müthiş kokular zihnimizi dinlendirmeye yetiyordu. Her sabah yaptığımız kahvaltı ile doğanın tatlarını alabiliyorduk. Bağ evini işleten arkadaşlara çok teşekkür ederiz. Unutulan güzellikleri insana tekrar hatırlatıyorlar. Tekrar o ortama gitmek istiyorum. Elimde olsa ömrümün sonuna kadar kalabileceğim bir huzur var.
Emre Y.25/03/2016 15:39:39