Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kayra Butik Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Kayra Butik Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 75,00 ₺

İstanbul Kadıköy’de hizmet veren Kayra Butik Hotel Söğütlüçeşme istasyonuna 200 metre mesafede bulunmaktadır. Teras restoranıyla her kesim müşteriye hitap eden şık ve modern dizaynıyla göz alan bu şık otelde ücretsiz internet imkânı bulunmaktadır. Konuklarımız şık restoranımızda kontinental kahvaltıyla güne özel hissederek başlayabilir, öğle ve akşam yemeklerinde ise yöresel lezzetlerin yanında Türk ve dünya mutfağına özgü lezzetleri sofralarında görebilirler. 
Çatı restoranımızda atıştırmalık sandviçler ve aperatif atıştırmalıklar da servis edilmektedir. Her damak zevkine uygun besinlerin bulunduğu Kayra Butik Hotel kendine ziyafet vermek isteyenlerin mekânı… Odalar klimalı ve sizlerin her ihtiyacı düşünülerek döşenmiş sıcacık ortamlardır. Bu muazzam keyiften mahrum kalmamak için acele edin. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

tarihin içine bir yolculuk yaptık sanırım.  4.0

Mücdat R.
Tarihe bir yolculuk yaptık. Arkadaşlarımız ile konağınızda iki gece kalmıştık. Gerçekten bölgenin doğal yapısına uygun bir konak. İçine girdiğimizde huzur kaplıyordu tüm vücudumuzu. Konağın genelinde kullandığınız mobilyaların tarihi bir değere sahip olması bizimde o tarihi yaşamamızı sağladı. Yataklarda yaptığınız küçük dokunuşlar geceleri bizi rüya alemine sokuyordu. Çok keyif aldığımız tatilimizde bize anlattığınız hikâyeleri dinlemek çok güzeldi. Tavsiyeleriniz üzerine çevreyi dolaştık. Yöresel yemekleri tatma imkânı bulduk. Gerçekten ruhumuzun dinlendiğini hissettiğimiz tatilimizde konağınızda çalışan tüm personellere onlarca kez teşekkür ediyorum. En kısa zamanda gözlerden uzakta koruduğunuz ve hala yaşatmaya çalıştığınız güzellikleri ziyaret etmeye geleceğiz.
Mücdat R.28/03/2016 11:53:30