Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kebeli Konakları  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Kebeli Konakları
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Kastamonu’da tarihin dokularını hissedebilme imkanlarını bulabileceğiniz bir otel hizmeti arayışınızda en iyi şekilde siz değerli misafirlerini konuk edecek Kebeli Konakları’nı tercih edebilirsiniz. Konak’ın yapılış tarihi 1906’dır. 108 yıllık tarihi geçmişiyle Osmanlı devletinin çöküş dönemlerine kadar varan tarihi tanıklığını duvarlarında hissedebileceğiniz bir mekandır. Kahvaltı servislerinin odalara yapıldığı otelin şehir merkezinde olmasını da değerlendirerek Kastamonu’daki işlerinizi yapmada da rahatlığa ulaşabilirsiniz. Hizmetlerinin kalitesi, görselliğinin çok daha fazlasıyla Osmanlıyı andıran Kebeli Konakları, sizi de konuk olmaya davet ediyor. 

10 odalı 17 yataklı kapasiteye sahip olan Kebeli Konakları, 1 adet süit odayla da siz değerli misafirlerine en kaliteli hizmeti sunuyor. Daha fazlasından yararlanmak için sizi de bekliyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ben ısınamadım..  2.0

Sevim H
Beğenmedim. Tamam temiz ve huzur veriyor ama içime sinmedi nedense. Sebebini bende anlamadım ama ben bir şeye ısınamadım mı olmuyor. Bir daha gelmem heralde ama kalınır yer güzel sadece ben ısınamadım o kadar.
Sevim H20/06/2016 13:06:32

oldukça bakımlı bir konak.  4.0

İbrahim K.
Konağı çok beğendim. Özellikle el işçiliği ile değer kazanan ahşap alanları ve ayrıntılı yanlarını. Dekorasyonda da sanırım konakla uyumlu olsun diye koyu renk ahşap mobilyalar kullanılmış. Bu da konağın havasını bozmamış. Uzun tarihine rağmen oldukça bakımlı bir konak. Hemen hemen hiç yıpranmışlık belirtisine rastlamadım. İşleten bayan da tüm çalışanlar da oldukça içten ve samimi insanlar. Onlar da konağın atmosferine çok uymuşlar. Yüzyıllık konak ve geçmişten gelen bir konukseverlik. Burada kalmış olmaktan mutluyum.
İbrahim K.25/03/2016 23:49:32