Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kekova Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Kekova Pansiyon
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Antalya Kale Kekova’da bulunan Kekova Pansiyon sizlere kurulduğu yıldan bu yana aynı hizmet ve kalite anlayışıyla cevap vermektedir. Denize oldukça yakın olana Kekova Pansiyon, müşterilerinin rahatı için gece gündüz çalışmaktadır. 24 saat açık oda servisi her daim hizmete hazırdır. Çarşaflar ise gündelik değiştirilmekte olup odalar her gün temizlenmektedir. Kahvaltılar açık büfe şeklinde servis olunmaktadır. Tam ve yarım pansiyon seçenekleri bulunan pansiyonumuzda tüm alanlar klimalıdır.

 Akşam yemeklerini şık restoranımızda teras manzarası eşliğinde yiyebilirsiniz. Lobby barda kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Alkollü veya alkolsüz içecek tercihi sunan otelimizde hiç yabancılık çekmeyeceksiniz. Tüm konaklama birimlerinde TV, oturma alanı, uydu alıcısı, direkt hat telefon, terlik, özel banyo ve WC bulunan Kekova Pansiyon, tüm banyo malzemelerini karşılamaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çok otelde kaldım fakat burasının atmosferi çok farklı geldi.   5.0

Sezgin A
Personel çok başarılı, garsonlar her an yanı başınızda bir ihtiyacınız olup olmadığını soruyor. Her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamak için canla başla çalışıyorlar. Ayrıca doğa ile iç içe kafa dinlemek için burası kadar güzel bir yer görmedim bu yaşıma kadar. Çok otelde kaldım fakat burasının atmosferi çok farklı geldi. Teşekkür ederim.
Sezgin A11/06/2016 11:15:24

anne evi gibi sıcacık.  4.0

Yasemin E.
Eşimle bir maceraya atılırken böyle keyifli bir yer keşfetmek hayalimde yoktu. Çocuk sahibi olmadan eşimin en büyük hayali olan Akdeniz kıyılarını keşfetme turumuza çıktık geçen yaz. Önümüze gelen yerde konakladık, bazen çadır kurduk bazen yol üzeri bir pansiyonda sabahladık. Aslında maceracı bir ruha sahip değilim. Kekova pansiyon 2 gece kaldığımız tek yer. Özellikle tekne gezintisi tavsiyesi ilgimizi çektiği ve sıcak ortamı, sade fakat mis gibi kokan odalarının bize yaşattığı nostaljik duygular bizi burada tuttu. Tekne turu görülmeye değerdi. Civardaki tüm koyları gezdik ve inanılmaz vakit geçirdik. Otel tatillerinden sıkılan ve biraz daha samimiyet arayanlar için eşi bulunmaz bir yer. Gittiğinizde göreceksiniz.
Yasemin E.23/03/2016 12:10:35