Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kerme Ottoman Konak  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Kerme Ottoman Konak
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 200,00 ₺

Hepimiz kurmuşuzdur doğanın eşsiz güzelliklerini bizlere sunduğu, tarihî ve coğrafi güzellikler bakımından zengin, şirin ve sıcak bir beldede tatil hayalini. Yeşille kaplı dağ, masmavi bir deniz ve usulca akan nehir manzarası altında, çam ağaçlarının temizlediği orman havasını soluyarak bu hayalinizi gerçekleştirmek istemez misiniz? Ailenizle ve arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirmek, yıl içindeki yorgunluğunuzdan arınmak ve evinize rahatlamış bir şekilde dönmek istiyorsanız Kerme Ottoman Konak Butik Otel sizin için ideal bir tercih olacak. Odalarında sunduğu konfor ve rahatlıkla, manzaralı balkonları, güler yüzlü servisi ve kalitesiyle Kerme Ottoman Konak Butik Otel tatildeki ev sahibiniz. Odalarında internet bağlantısı, uydu yayınlı TV, sıcak su, dağ ve nehir manzaralı balkonları, Osmanlı mimarisini birebir yansıtan oymalı tavanları ve eşyaları, minibar ve banyo bulunan Kerme Ottoman Konak Butik Otel 18 odasıyla 365 gün yerli ve yabancı konuklarını ağırlamaktadır.  Azmak nehrinin buz gibi sularında alternatif olarak serinleyebilir, havuz da güneşlenebilir eşsiz koya ve kumsala yürüme mesafesinde gidebilir ve huzurla tatilinizi yaparsınız. Doğanın eşsiz manzarası eşliğinde yapacağınız sabah kahvaltısının keyfini belki de yıl boyu unutamayacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

özellikle manzarasına bayıldım.  4.0

Ferman L
Açık büfe kahvaltı ve yemekler gayet yeterli. Fakat sanırım bir restoran tadilattaydı. Sıcak günlerde dışarıda yemek için yeterli masa yok. Bu konuda bu kadar lüks hizmet veren bir yer nasıl olurda atlar anlamadım. Fakat bunların dışında özellikle manzarasına bayıldım.
Ferman L13/06/2016 13:50:56

Soğuk-Sıcak İlişkisi  3.0

Buket Kıyıcı
Buz gibi nehirde yüzüp, odamın sıcak su hizmetinden faydalandım. Soğuk-sıcak ilişkisini neredeyse her gün yaşadım. Otel sahibinden çok ev sahibi sanki bizdik. Her müşteri bir otel sahibi edasındaydı. Sıcak suyun devamlı olarak olması büyük bir avantaj.
Buket Kıyıcı20/03/2016 21:48:39