Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kervan Hotel Pendik  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Kervan Hotel Pendik
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 72,00 ₺

İş seyahatlerinizde daha güzel zaman geçirmek, aradığınızın en iyisini elde etmek ve konaklama ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamak için tercihleriniz arasına almanız gereken otellerden biri de Kervan Hotel Pendik’tir. Ayrıcalıklı hizmetleri, müşteri memnuniyetine dair çalışmaları ve daha fazlasıyla sizleri memnun etmeyi başaracak olan otelin şehir manzaralı odalarında dinlenmenin en keyifli yönlerini yakalayabilirsiniz. Tüm odalarında; banyo, wc, televizyon, wi-fi, çalışma masası, laptop kasası bulunmaktadır. Konforlu yatakların yanı sıra, duş malzemelerinin de yer aldığı otel odalarında rahatlığın en iyisine ulaşacaksınız. Hizmet kalitesinden ödün vermeden sürekli daha fazlasını sunarak müşterilerini memnun etmeyi başaran Kervan Hotel Pendik ile aradığınızdan çok daha fazlasına ulaşacaksınız. Otel çevresinde yer alan çok sayıda restoran, kafeterya alanlarından yararlanabilir, ulaşım noktalarına, toplu taşıma araçlarına kısa mesafede ulaşabilirsiniz. Açık büfe kahvaltı servisi ile güne başlayabileceğiniz otelden çıkarak işlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.
Pendik sahil, Pendik-Yalova Feribot iskelesine yakın mesafede yer alan Kervan Hotel Pendik, Sabiha Gökçen havaalanına 12 KM. mesafede yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Özür bile yok  1.0

Yaman F
Vasat bir otel. Beğenmedim ve daha ilk girişimde sorunlar başladı. Odaya çıktık bir şey yok gibiydi akşam bir baktım böcek. Aman yarabbim nedir dedim bu ben nerede kalacam böyle diye hemen arkadaşı aradım resepsiyonu. Geldi aldı bir şey yok dedi tepkisiz gitti. Özür falan bir şey yok. Artık o gece kaldık ama sabah hemen ayrıldım.
Yaman F02/06/2016 11:39:41

memnun kalmıştım  4.0

Doğan A.
İş seyahatlerimde tercih ettiğim bir otel. İş alanıma yakın olması tercih sebeplerimin başında geliyor. Otelin kendisinden de memnunum ama çok kez kaldım ve bu zamana kadar hiçbir problem yaşamadım. Ben konumunu da seviyorum işten arta kalan zamanlarımda rahat rahat gezebiliyorum. Ulaşım kolay ve otel gerçekten rahat, odalar iyi uykuda problem olmuyor ve sabahları dinç kalkıyorum o yataklarda. Temizliğine de özen gösterilen bir otel ve bu benim için önemli bir noktadır. Çalışanların güler yüzlü olması çok iyi, otelin sakin zamanlarında İstanbul hakkında sohbet ediyoruz. Yemekler de gayet iyi o kadar kaldım ve hiçbir yemekte problem yaşamadım.
Doğan A.09/03/2016 21:55:25