Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kervansaray Kundu Otel  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Kervansaray Kundu Otel
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Düşlerinizin çok üstünde bir tatil için gelmeniz gereken ilk adres Kervansaray Kundu Otel, yazın vazgeçilmezi Akdeniz sahillerinin incisidir. Antalya Kundu’da hizmet veren otelimiz kurulduğu günden bu yana kaliteli ve üstün hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Son derece lüks ve modern döşenmiş Kervansaray Kundu Otel, sizler için en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Otelimiz temizliğe ve hijyene oldukça önem vermektedir. Sizlerin sağlığı ve huzuru bizler için çok değerlidir. Bunun için odalarımız günlük temizlenmekte ve tüm hijyen kuralları uygulanmaktadır. Kapalı ve açık yüzme havuzu bulanan otelimizde havuzlar da sürekli olarak temizlenmekte ve suları değiştirilmektedir. Sağlık ekiplerince denetlenen havuzlarımız insan sağlığına zarar vermeyen mamullerle arındırılmaktadır. Kervansaray Kundu Otel, müşterilerinin rahatı için tüm imkânlarını seferber etmektedir. 

.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Harikasınız sizler.  5.0

İpek G
Yıllardır yolculuklarım esnasında pek çok yerde konakladım. Bu büyüklükte bir otelde ilk kez böylesine kaliteli hizmet, personel tavır ve davranışları ile karşılaştım. Kaldığım yerlere nazaran tek kusur bulamadım burada. Her şey mükemmel ötesi oldu. Sevgilimle 1 haftalık geldik ama kaldıktan sonra 10 gün yaptık tatil süresini. Harikasınız sizler.
İpek G11/06/2016 10:04:04

en zor dönüş.  5.0

Anıl K.
Bizi en çok etkileyen kocaman havuzu ve devasal aquasıydı. Çocukları havuzdan çıkarmakta zorlandık. Bu kadar büyük havuz alanını bu kadar temiz tutabilmekte takdire şayan bir başarı bence. Odaları oldukça ferah, geniş ve aydınlık. Çok geniş bir arazi üzerine kurulmuş tam bir tatil cenneti. İlk kez gittik ama zor ayrıldık. Plajı ve denizi de çok temiz. Kum plajı olması hem bizim hem de çocukların doya doya denize girmesini sağladı. 2 yıl önce gittiğimiz otelin sahili taşlık olduğundan denize bakmakla yetinmek zorunda kalmıştık. Hizmet kalitesinden de eğlence olanaklarından da çok memnun kaldık.
Anıl K.22/03/2016 22:28:25