Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kervansaray Termal Otel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Kervansaray Termal Otel
%40 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 113,00 ₺

Kervansaray Termal Kubbeli çatılara sahip geleneksel bir binada yer almaktadır. Şık ve sade bir biçimde dekore edilmiş odaları girdiğiniz andan itibaren sizlere huzur verecektir. Odalarında; Tv, eşya dolabı, split klima, telefon, ücretsiz Wi-fi erişimi, banyo ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır.  Kervansaray Termal de fitness ve sauna gibi olanaklarda sunulmaktadır. Sizleri roma çağlarına kadar uzandıracak bir kaplıcaya sahiptir. Deneyimli ve güler yüzlü personelleri sizlere harika bir hizmet sunarak, sizlere konaklamanız boyunca hiç yabancılık çektirmeyecektir. 24 saat hizmet veren resepsiyon hizmetine de sahiptir. 
Kervansaray Termal, Metro istasyonuna ve Atatürk müzesine 1 km uzaklıkta bulunmaktadır. Otelde ücretsiz özel otopark ve ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcutturr.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ne kokusu çözemedik  2.0

Ayfer A
Değişik ama berbat bir koku var. Ne olduğunu çözemedik ama yetkili arkadaşlara söylediğimizde söylediğimizle kaldı zaten bir şey yapılmadı. Eşimle 1 geceden fazla kalamadık ayrıldık otelden. Bu denli görünüme sahip bir otelde böyle bir sorun şaşırttı bizi açıkçası. Neyse ki durmadık ve ayrıldık zaten.
Ayfer A10/06/2016 10:49:23

Odaların kokusu acilen önlem alınmalı  2.0

Ali E.
8 yaşında ki kızımızla 4 gün kalmak için rezervasyon yaptırdım. Ödemeyi de ğeşin olarak yaptım. Otel personeli ve kat görevlileri sıcak kanlı ve ilgili idi. Büyük sorunlardan biri odaların ve otelin içi kötü kokuyordu. Odalar çok eski ve yıpranmış. Soyunma odaları çok kötü yerlere yapılmış. Ailecek sıkıntı yaratabilecek bir durumla karşılaşabilirsiniz. 4 gün için gittiğimiz otelden 3 günü sabahı ayrılmak zorun da kaldık. Kararı size bırakıyorum
Ali E.20/03/2016 13:32:43