Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kibele Konukevi  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Kibele Konukevi
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Muhteşem kahvaltılara, öğleden sonra yürüyüşlerine, gölgeliklerde serin sularda ferahlamaya hazır olun. Hem de çok uzağa gitmeden sadece Bozcaada’da hizmet veren Kibele KonukEvi sizlere bir tatilden çok daha ötesini sunmaktadır. Kahvaltıları açık büfe şeklinde muhteşem bahçede sunan Kibele KonukEvi deneyimli ve güler yüzlü personeliyle sizlere hizmet sunmaktadır. 
Otelin hikayesi ise 1800 yılında gümrük karakolu olarak inşa edilmiş bu tarihi yapının Cumhuriyet yıllarında ise postane olarak kullanılması sonucu günümüzde restore edilip hizmete açılmıştır. 3 metreden yüksek tavanları, ahşap malzemeden oluşan yapısıyla sizlere otantik hislerle dolduracak mükemmel bir mimariye sahiptir. Geyikli feribot limanına 200 metre mesafede yer alan Kibele KonukEvi sizleri rahat ettirmek için olanca gayretiyle çalışmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yetkili arkadaşlara teşekkür ederim.  4.0

Ahmet Fisun B
Sıcak bir aile ortamı. Kendilerine çok teşekkür ederiz. 2 defa gittik, çok memnun kaldık. Zeytinyağı ve zeytinden de almanızı öneririm çok güzel. Zaten kahvaltıda tadıyorsunuz.Gerçekten aile ortamı yaratmışlar ve her şey mükemmel olmuş.Sessiz ve kafa dinlemek için tek mekan burasıdır bence.Çok otelde kaldım ama hep ses sorunu yaşadım.Burada hiç biri yoktu.Yetkili arkadaşlara teşekkür ederim.
Ahmet Fisun B27/03/2016 07:14:42

muhteşem bir otelde konakladık.  5.0

Ergin E.
Arkadaşım ile birlikte kalabalıktan kaçmak için otelinize gelmiştik. Otelinizin binasına hayran kaldık. O kadar güzel bir binaya sahipsiniz ki içindeyken insanın içine huzur veriyor. Odalarda kullandığınız mobilyalar gerçekten çok rahattı. Nevresim takımları tertemiz ve mis gibi kokuyorlardı. Bahçede servis ettiğiniz büfe kahvaltıda bulunan reçellerin tadı hala damağımızda kaldı. Tüm yiyeceklerin organik olduğunu gördüğümüzde otelinizde kalmamızın ne kadar doğru olduğunu anladık. Otelden çıkınca adanın o muhteşem atmosferinde yürüyüş yapmak gerçekten çok iyi geldi. Bu geldiğimizde denize girmedik ancak denizin ne kadar muhteşem olduğunu biliyoruz. Tüm çalışanlarınızın güven verdiği otelinizde huzurlu bir tatil yaptık.
Ergin E.25/03/2016 13:04:48