Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kilya Hotel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Kilya Hotel
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 170,00 ₺

İstanbul'un Karadeniz'e gülümseyen yüzü Kilyos, kent merkezine yakın konumu ve kolay ulaşılabilir olması nedeniyle özellikle yakın çevrenin ilgisini çekiyor. Tam da bu mevkide faaliyet gösteren Kilya Hotel, konuklarına standart, suit ve aile odası seçenekleriyle geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Konfor ve ergonomiyi birleştiren odalarında keyifli bir tatil için gerekli olan her donanım mevcut. Kendine özel plajında Karadeniz'in ılık sularında yüzebilir, sapsarı kumsalında güneş banyosu yapabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz tesisin bahçesindeki yüzme havuzu ve şezlonlarla çevrili güneşlenme terasında tatilin keyfini sürebilir. 

Şehrin bunaltıcı enerjisinde arınmak isteyen tüm misafirlerimiz Kilya Hotel'e bekliyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İlgi yok desem tam yeri olur.  3.0

Sercan Z
3 gün kaldığım süre içerisinde çok rahat ettiğim nadir otellerden biri. Ayrıca gerçekten konumu muhteşem bir yerde fakat çalışanlar ve sahipleri için aynı şeyleri söylemek mümkün değil. Biraz ilgi sizden bir şey kaybettirmez aksine kazandırır. bu konuda beğenmedim açıkçası ama sonuçta kaldık yine de teşekkürler.
Sercan Z22/06/2016 08:48:06

Mekan konum olarak güzel yerde ama yönetim berbat  2.0

Asya S
Yılbaşında arkadaşlarla geldik güzel bir gece geçirelim derken berbat bir yıla girdik.Çalışanlar berbat tavırlar ile rahatsız edici davranışlar sergiledi.Odalarımıza çıktık yatak konusunda bazı istekler de bulunduk ama olumsuz ve sert tavırlarla karşı karşıya kaldık.bu yapılan ayıptır gerçekten.Sizin yüzünüzden berbat bir yılbaşı yaşadık.Tek olumlu yönü hava çok soğuk olmasına rağmen odalarda ki ısıtmalar güzeldi.Ama tavsiye etmiyorum.
Asya S24/03/2016 11:51:05