Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kite Excite Sörf Okulu Gökova  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Kite Excite Sörf Okulu Gökova
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Profesyonel kadrosuyla kaliteli hizmet anlayışını prensip edinmiştir. Misafir memnuniyetini esas alarak beklenti ve taleplerinizi önemsiyor ve size en iyi hizmeti verebilmek için bize yol göstereceğinize inanıyoruz. İstek ve tercihlerinizi bir kere belirtmeniz sonraki tüm rezervasyonlarınızda aynı özellikte hizmete kavuşmanızı sağlayacaktır. Kite Excite Sörf Okulu Gökova                                Özel yaklaşımı ile eğitimleriniz en ince ayrıntısına kadar düşünerek etkin ve uygulanabilir çözümler sunmaktadır. Doğanın ve ormanın eşsiz uyumunun yaşandığı Gökova’da olması avantajıyla günü birlik konaklama olanağı bulabileceğiniz, kafelerde ve restaurant’larda pek çok seçeneği bulabileceğiniz  
Kite Excite Sörf Okulu Gökova’da doğa sporlarını da gerçekleştirebilirsiniz. Kite Excite Sörf Okulu Gökova farklı tatil seçeneği arayan doğa tutkunlarını bekliyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sporları güzeldi.  4.0

Can Z
İlgi ve alaka harikaydı. Oda düzeni, temizlik, otelin konumu çok iyi. Muhteşem de kahvaltıları var. Her şey için çok teşekkür ederiz. Ayrıca su sporlarına arada katıldım ama harikaydı. Plajına zaten hiç laf edemem muhteşemdi ve temizdi.
Can Z14/06/2016 10:19:52

Sörfün alası  3.0

Erdem Dalgıç
Macera tutkunları kesinlikle görmeli. Eğitim ile sörfün alasını yapıyorsunuz. Hem konaklarken hem de özel bir eğitimden geçeceksiniz. Doğa sporlarının adresinde olmaktan keyif duydum.
Erdem Dalgıç21/03/2016 11:33:02